|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос з вологим прибиранням, бічна щітка, гарантійний талон, зарядна док-станція, кабель живлення, модуль для вологого прибирання, насадка з мікрофібри для вологого прибирання х 2, пилозбірник, інструкція користувача, щітка комбінована (v-подібна) |
| Модель | D20 |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Рівень шуму, Дб | 74 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Бічна щітка, Гарантійний талон, Зарядна док-станція, Кабель живлення, Модуль для вологого прибирання, Насадка з мікрофібри для вологого прибирання х 2, Пилозбірник, Робот-пилосос з вологим прибиранням, Інструкція користувача, Щітка комбінована (V-подібна) |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага без упаковки, кг | 3.50 |
| Вага в упаковці, кг | 5.55 |
| Висота подолання порогів, мм | 20 |
| Висота, мм | 96.90 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Об'єм бака для сміття | 700 мл |
| Об'єм брутто | 0.026 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 0.70 |
| Обсяг контейнера для води | 350 мл |
| Особливості робота-пилососа | Вологе/сухе прибирання |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Режими прибирання | Режим Авто |
| Розмір | 350 х 350 х 96.9 мм. 440 х 298 х 452 мм |
| Сила всмоктування | 13000 Pa |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Тип фільтра | HEPA |
| Час заряджання | 6 год |
| Індикація | Голосовий звіт |
| Кількість збережених карт | 4 поверхи |
| Мова застосунку | Українська |
| Тип основної щітки | V-подібна (прогумована) |
| Тип управління | Кнопка старту на роботі |
| Трансляція відео з камери робота | Ні |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.51 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 13000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 285 хв |
| Потужність | 75 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl)
Немає в наявності
Код товару: 614487
8 414 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний робот-пилосос Dreame D20 створений спеціально для ефективного та якісного прибирання будь-якого житлового приміщення. За допомогою технології всмоктування Vormax з потужністю 13000Па та акумулятором великої ємності робить процес прибирання в будинку повністю автономним та комфортним. Майстер прибирання Потужність всмоктування 13000 Па дозволяє освіжати підлогу та килими, не залишаючи жодних шансів крихтам, дрібному сміттю або шерсті домашніх тварин. D20 ковзає від твердих підлог до килимів, ефективно справляючись з забрудненнями, що важко виводяться, і сміттям, що застрягло в кутах. Революційна щітка HyperStream DuoBrush Щітка HyperStream Detangling DuoBrush поєднує в собі прогумовану та щілинну щітку для підвищення ефективності очищення, що робить її ідеальною як для килимів, так і для твердої підлоги. Дана конструкція забезпечує повний контакт з твердими підлогами завдяки м’яким нейлоновим щетинам та гнучкій гумі з термополіуретану, які можуть видаляти пил із щілин у підлозі. Бічна щітка SideReach Досягти важкодоступних місць та кутів під прямим кутом тепер простіше, ніж будь-коли. Висувна бокова щітка проходить вузькі кути, вузькі щілини та простори під низькопрофільними меблями, забезпечуючи повне 100% очищення прихованого сміття. Високоякісна мийка підлоги Відрегулюйте рівень вологості за допомогою резервуару для чистої води об’ємом 350 мл та 32 налаштувань потоку, щоб впоратися з вологими та сухими забрудненнями, як ніколи раніше. Інтелектуальне картографування та обхід перешкод Змініть свою процедуру прибирання за допомогою технології Smart Pathfinder та точного обходу перешкод, створюючи інтуїтивно зрозумілі, редаговані карти для ретельного покриття, а також легкий обхід перешкод з неперевершеною точністю. Датчик визначення порогів та ступенів Робот-пилосос Dreame D20 має вбудований сучасний датчик, який запросто може визначити перепад висоти на своєму шляху та убезпечити робота від падінь. Точний догляд за килимами Поліпшіть процедуру прибирання за допомогою автоматичного посиленого всмоктування, яке ефективно видаляє бруд, що в’ївся. Передова технологія чищення килимів визначає серйозність забруднення та відповідним чином коригує свою стратегію для бездоганного результату. Тривалий час автономної роботи Завдяки акумулятору великої ємності на 5200 мАг, D20 забезпечує безперервне прибирання протягом досить тривалого часу. Голосове керування Просто виконуйте голосове керування за допомогою вбудованого помічника Alexa, Siri або Google Home. Це дозволяє запускати або зупиняти прибирання, а також керувати іншими функціями пилососа за допомогою голосових команд.
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/82560044604340.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/71301385506937.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/85450572000678.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/51889208610397.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/11215760976646.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/38501349695897.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/31687201530560.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/50026492199130.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/78430752519027.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/77590485613283.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/41577670663507.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/56609761947214.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/68539070376518.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/58542158375431.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/55982090260349.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/79706527841251.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/42645764216856.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487] Робот-пилосос Dreame D20 Black (RLD35GA-bl) [614487]](/content/images/10/390x390l80mc0/11113269532592.jpg)