|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос з вологим прибиранням, бічна щітка, гарантійний талон, кабель живлення, модуль для вологого прибирання, мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, насадка з мікрофібри для вологого прибирання, пилозбірник, інструкція користувача |
| Модель | D20 Plus |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Рівень шуму, Дб | 74 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Бічна щітка, Гарантійний талон, Зарядна док-станція, Кабель живлення, Модуль для вологого прибирання, Насадка з мікрофібри для вологого прибирання, Пилозбірник, Робот-пилосос з вологим прибиранням, Інструкція користувача, Змінний мішок х 2, Щітка комбінов |
| Вага без упаковки, кг | 3.00 |
| Вага в упаковці, кг | 5.55 |
| Висота подолання порогів, мм | 20 |
| Висота, мм | 96.90 |
| Датчики | Датчики від падінь |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Об'єм бака для сміття | 500 мл |
| Об'єм брутто | 0.026 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 0.50 |
| Обсяг контейнера для води | 350 мл |
| Особливості робота-пилососа | Вологе/сухе прибирання |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Режими прибирання | Режим Авто |
| Розмір | 350 х 350 х 96.9 мм. 440 х 298 х 452 мм |
| Сила всмоктування | 13000 Па |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Тип фільтра | Нейлоновий фільтр |
| Фірмові технології | HyperStream DuoBrush, SideReach, Smart Pathfinder, Vormax |
| Час заряджання | 3-4 год |
| Час роботи батареї, год | 214.00 |
| Кількість збережених карт | 4 поверхи |
| Мова застосунку | Українська |
| Тип основної щітки | V-подібна (прогумована) |
| Тип управління | Кнопка старту на роботі |
| Трансляція відео з камери робота | Ні |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.85 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 13000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 200 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD)
Немає в наявності
Код товару: 612988
10 913 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний робот-пилосос Dreame D20 Plus створений спеціально для ефективного та якісного прибирання будь-якого житлового приміщення. За допомогою технології всмоктування Vormax з потужністю 13000Па та акумулятором великої ємності робить процес прибирання в будинку повністю автономним та комфортним. Сучасний та стильний дизайн Технологія всмоктування Vormax з потужністю 13 000 Па Універсальна система Flex Arm Edge-to-Edge Vacuuming Навігаційна система Pathfinder та система уникнення перешкод 3DAdapt Акумулятор на 5200 мАч із швидкою зарядкою Майстер прибирання Потужність всмоктування 13 000 Па дозволяє освіжати підлогу та килими, не залишаючи жодних шансів крихтам, дрібному сміттю або шерсті свійських тварин. D20 Plus ковзає від твердих підлог до килимів, ефективно справляючись з забрудненнями, що важко виводяться, і сміттям, що застрягло в кутах. Революційна щітка HyperStream DuoBrush Щітка HyperStream Detangling DuoBrush поєднує в собі прогумовану щитку та щітку зі щетиною для підвищення ефективності очищення, що робить її ідеальною як для килимів, так і для твердої підлоги. Дана конструкція забезпечує повний контакт з твердими підлогами завдяки м’яким нейлоновим щетинам та гнучкій гумі з термополіуретану, які можуть видаляти пил із щілин у підлозі. Бічна щітка SideReach Досягти важкодоступних місць та кутів під прямим кутом тепер простіше, ніж будь-коли. Висувна бокова щітка проходить вузькі кути, вузькі щілини та простори під низькопрофільними меблями, забезпечуючи повне 100% очищення прихованого сміття. Високоякісна мийка підлоги Відрегулюйте рівень вологості за допомогою резервуару для чистої води об’ємом 350 мл та 32 налаштувань потоку, щоб впоратися з вологими та сухими забрудненнями, як ніколи раніше. Інтелектуальне картографування та обхід перешкод Змініть свою процедуру прибирання за допомогою технології Smart Pathfinder та точного обходу перешкод, створюючи інтуїтивно зрозумілі, редаговані карти для ретельного покриття, а також легкий обхід перешкод з неперевершеною точністю. Датчик визначення порогів та ступенів Робот-пилосос Dreame D20 Plus має вбудований сучасний датчик, який запросто можете визначити перепад висоти на своєму шляху та убезпечити робота від падінь. Точний догляд за килимами Поліпшіть процедуру прибирання за допомогою автоматичного посиленого всмоктування, яке ефективно видаляє бруд, що в’ївся. Передова технологія чищення килимів визначає серйозність безладдя та відповідним чином коригує свою стратегію для бездоганного результату. Тривалий час автономної роботи Завдяки акумулятору великої ємності на 5200 мАг, D20 Plus забезпечує безперервне прибирання протягом досить тривалого часу. Голосове керування Просто виконуйте голосове керування за допомогою вбудованого помічника Alexa, Siri або Google Home. Це дозволяє запускати або зупиняти прибирання, а також керувати іншими функціями пилососа за допомогою голосових команд. Повністю автономна система Оптимізуйте щоденне прибирання, оскільки Вам потрібно. Цілком автономна система обслуговування робота забезпечує високу якість прибирання без Вашого втручання. За допомогою автоматичного спорожнення протягом 150 днів робить прибирання ефективнішим і за всіма сучасними стандартами.
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/35200972174804.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/26086191394329.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/52212840628114.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/37893576468517.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/99116876519322.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/24794832178253.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/12698147858643.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/36261206145555.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/40804608820253.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/30597385207118.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/76830118989317.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/92590401545726.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/42381511923958.jpg)
![Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988] Робот-пилосос Dreame D20 Plus (RLD35GD) [612988]](/content/images/25/390x390l80mc0/60796277037251.jpg)