|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос для басейну, зарядна станція, гачок, посібник користувача, гарантійний талон |
| Модель | AquaSense Pro |
| Тип | робот-пилосос |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Ні |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Обсяг контейнера для води | нет |
| Розмір | 451 х 403 х 233 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 3.5 год |
| Ємність акумулятора | 10400 мАг |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 11 кг |
| Віртуальні стіни | Ні |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Ні |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Прибирання за розкладом | Ні |
| Продовження прибирання після підзарядки | Ні |
| Рух робота на карті | Так |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | CleverNav |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Ні |
| Час роботи | 570 хв |
| Потужність | 200 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A)
Немає в наявності
Код товару: 618918
70 719 грн
79 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Встановлюйте нові стандарти в галузі інтелектуальних та ефективних рішень щодо догляду за басейнами. Beatbot AquaSense PRO дозволяє здійснювати якісний та ефективний догляд за басейнами. Формування майбутнього догляду за басейнами з використанням передових інтелектуальних технологій очищення та водонепроникного корпусу забезпечує прибирання кращої якості будь-якого басейну. Сучасні технології у маленькому роботі Високопродуктивна система з 4-ядерним процесором 1,8 ГГц із високопродуктивною пам’яттю DDR 4 ГБ. Два ультразвукові радари, два високоточні IMU та інші високоточні датчики розроблені для сприйняття очищення басейну, прийняття рішень та дії ШІ. Універсальне прибирання басейну Робот-пилосос Beatbot AquaSense PRO може очищати великі басейни площею до 210 квадратних метрів, підходить для басейнів різних форм та різних матеріалів. Система інтелектуального управління Унікальна система інтелектуального керування плавучістю у поєднанні з системою керування рухом по поверхні води дозволяє охопити всі моменти під час очищення, включаючи поверхню води, дно басейну, стінки басейну та ватерлінію. Очищення поверхні води Великий 190-міліметровий передній всмоктуючий отвір легко захоплює плаваюче сміття, таке як листя і дрібні гілочки, на поверхні води. Подвійна конструкція пропелера ззаду забезпечує ефективне та гнучке очищення поверхні води. Продумано до дрібниць Після очищення робот автоматично підніметься на поверхню води, повертається на берег для стикування і плаватиме, чекаючи, поки користувач очистить робота, усуваючи необхідність виловлювати робота з дна басейну. Безщітковий двигун високої потужності Потужність до 200 Вт, унікальна розробка безщіткового двигуна-насоса з високою швидкістю потоку до 5500/GPH для досягнення кращого очищення басейну. Чудове очищення та мобільність Передні та задні щітки збільшеного розміру з різною швидкістю у поєднанні з переднім наддовгим отвором, що всмоктує, значно збільшують зону очищення. Система гусеничного приводу для переміщення найскладнішими ділянками басейну, висока здатність долати перешкоди, підходить для різних матеріалів басейну, таких як цемент, керамічна плитка, скловолокно і т.д. Двошарові фільтруючі кошики Внутрішній кошик затримує велике сміття, таке як листя, тоді як зовнішній кошик фільтрує дрібний пісок і водорості, підвищуючи ефективність фільтрації. Кошик фільтра має цілісну форму, що забезпечує її легке та багаторазове очищення та використання. Швидка зарядка та док-станція для зберігання Ергономічна вертикальна зарядна док-станція дозволяє легко піднімати та опускати робота, а також забезпечує зручне зберігання, а потужна швидка зарядка 88 Вт забезпечує повну зарядку робота всього 3.5 години. Акамулятор великої емкості Завдяки вражаючому часу автономної роботи до 9,5 годин при збиранні поверхонь і 5 годин при збиранні підлоги - акумулятор ємністю 10400 мАч гарантує безперебійне прибирання та повне прибирання Вашого басейну.
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/42758325981332.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/82255995142934.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/73385779126189.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/81252473151504.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/22643871339966.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/56985497964568.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/25221828855376.jpg)
![Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918] Робот-пилосос для басейну Beatbot AquaSense Pro (PRCFDS01-EU-A) [618918]](/content/images/38/390x390l80mc0/40462542882936.jpg)