|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос, зарядна док-станція, резервуар для води, губка для вологого прибирання, бічна щітка, інструмент для очищення, кабель живлення, посібник користувача |
| Модель | D10 Plus Gen 2 |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Час заряду акумулятора, год. | 6.00 |
| Рівень шуму, Дб | 65 |
| Android | Так |
| iOS | Так |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Бічна щітка, Гарантійний талон, Інструмент для чищення пристрою, Кабель живлення, Модуль для вологого прибирання, Насадка з мікрофібри для вологого прибирання, Пилозбірник, Робот-пилосос з вологим прибиранням, Інструкція користувача, Змінний мішок, Станці |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага батареї, г | 420 |
| Вага без упаковки, кг | 3.58 |
| Вага в упаковці, кг | 10.30 |
| Вага упаковки, кг | 10.25 |
| Висота подолання порогів, мм | 20 |
| Висота упаковки | 457.00 |
| Висота, мм | 96.30 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Зарядна станція | Так |
| Застосунок | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Об'єм бака для сміття | 400 мл |
| Об'єм брутто | 0.082 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 0.30 |
| Обсяг контейнера для води | 150 мл |
| Площа прибирання на цикл | 224 м2 |
| Покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Пульт | Так |
| Розмір | 350 х 350 х 96.3 мм. 403 х 426 х 295 мм |
| Сила всмоктування | 6000 Па |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Фірмові технології | DualBoost, Pathfinder, Vormax |
| Час заряджання | 6 год |
| Час роботи батареї, год | 4.50 |
| Ширина упаковки, см | 451.00 |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 7 кг. 3.7 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 6000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 240 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD)
Немає в наявності
Код товару: 611820
10 003 грн
10 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Робот-пилосос Dreame D10 Plus Gen 2 Робот-пилосос Dreame D10 Plus Gen 2 впорається не гірше за клінінгову службу. Він чудово прибирає сухе сміття, а ще усуває засохлі плями, натирає підлогу до блиску і сам очищає пилозбірник. А поки він працює, у вас стає більше вільного часу. Компактний девайс отримав все, що потрібно для ефективного прибирання. Особливості: LiDAR та алгоритм SLAM для динамічного картографування та інтелектуального планування маршруту Регульована функція вологого прибирання в залежності від ступеня забруднення Створення карти приміщення; сценаріїв прибирання; встановлення віртуальних стін Висока автономність завдяки батареї ємність 5200 мАг Віддалене керування через додаток Mi Home та Dreamehome Тихо. Швидко. Ефективно Потужний сучасний двигун Dreame D10 Plus Gen 2 дає приголомшливі результати прибирання. З силою всмоктування 6000 Па він збирає сміття і з гладких, і з килимових покриттів. Технологія розпізнавання поверхонь дозволяє йому підлаштовуватися під вашу підлогу: заїхавши на килим, робот збільшить оберти до максимуму. Плитка, ламінат чи паркет — скрізь однаково чисто. При цьому пилосос не відволікає від інших занять, адже максимальний рівень шуму становить до 74 дБ. Продумана щітка Робот-пилосос Dreame D10 Plus Gen 2 оснащений продуманою щіткою-валиком, якій під силу будь-яке сміття. Завдяки особливій конструкції вона збирає дрібний пил, вовну та волосся, але не затримує його на собі. Розташовані рядами щетинки захоплюють сміття, а вигнута гнучка основа перешкоджає його застряганню. До того ж, вона легко знімається та миється. А для чистоти по кутах та вздовж стін передбачена бічна щітка. 3 рівні вологого прибирання Dreame D10 Plus Gen 2 не просто миє підлогу, він миє його так, як вам потрібно. Налаштуйте рівень подачі води під конкретні забруднення. Максимальний режим підійде, щоб вимити плитку на кухні та у ванній або відтерти засохлі плями. А для натуральної дерев’яної підлоги чудово підійде мінімальний рівень подачі води. Середня інтенсивність - варіант для стандартного прибирання без складних плям. Незалежно від типу поверхні, робот не залишає розлучень і підлога сяє чистотою. Оновлена система навігації Датчик LiDAR останнього покоління та система візуальної навігації SLAM – це сильний тандем. Завдяки йому Dreame D10 Plus Gen 2 сканує приміщення в радіусі 8 м, складає карту в режимі реального часу та планує маршрут з урахуванням перешкод. Навіть у обмеженому просторі з великою кількістю меблів він знайде оптимальний маршрут. Весь будинок за один сеанс За рахунок потужної батареї робот-пилосос здатний на 168 кв. метрів на одному заряді. Він легко може забрати велику квартиру або будинок, не витрачаючи час на підзарядку. Керуйте через програму Налаштуйте Dreame D10 Plus Gen 2 через програму на смартфоні - де б ви не знаходилися, він виконає ваші команди. У програмі MiHome можна налаштувати маршрут, встановити заборонені зони, віртуальні стіни та рівень подачі води. Керуйте голосом Google Home, Alexa чи Siri? Робот-пилосос сумісний із усіма голосовими помічниками. Просто дайте команду, не встаючи з місця - і Dreame D10 Plus Gen 2 почне прибирання, поки ви зайняті. Автовивантаження сміття Dreame D10 Plus Gen 2 автоматично очищає пилозбірник після кожного прибирання. Робот заїжджає на зарядну базу і переносить все зібране сміття в змінний мішок об’ємом 4 л. Все, що вам залишається зробити - це замінити мішок раз на півтора місяці. Ідеально для алергіків Автовивантаження відбувається за умов повної герметичності. Система DualBoost всмоктує сміття через два повітроводи, збираючи навіть найдрібніший пил і пилок. Мікрочастинки не потрапляють у повітря, а вдома зберігається здоровий мікроклімат.
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/35203075784952.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/78774206102211.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/89647964285989.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/42791411155729.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/48259628122105.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/61406563496471.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/37506398195765.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/38262641904545.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/67320740797934.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/28124686711431.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/38303103032424.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/56583646797751.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/53390246118327.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/86098149672042.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/94933988872194.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/37297178975737.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/97148109874970.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/17262603756711.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/45043236903196.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/87963103999161.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/55502979488687.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/32322350984675.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/68504571380781.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/62851548893144.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820] Робот-пилосос Dreame Bot D10 Plus Gen 2 White (RLD32GD) [611820]](/content/images/1/390x390l80mc0/89671686886770.jpg)