|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос миючий, бічна щітка, пляшка з миючим засобом, модуль для миття підлоги, що обертається х 2, гарантійний талон, мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, насадки для миття підлоги х 2, змінний мішок х 2, подовжувальна пластина р |
| Модель | Dreame L40 Ultra AE |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Об'єм бака для сміття | 395 мл |
| Обсяг контейнера для води | 80 мл |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 350 x 350 x 97 мм. 457 х 340 х 590 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4.5 год |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 4 кг |
| Висота подолання порогів | 15 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 19000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна LDS + за камерою |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 180 хв |
| Потужність | 75 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl)
Немає в наявності
Код товару: 614493
31 988 грн
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE створений спеціально для ефективного та якісного прибирання будь-якого житлового приміщення. За допомогою технології прибирання MopExtend та потужності всмоктування 19000Па L40 Ultra AE робить процес прибирання в будинку ефективним та якісним. Потужне всмоктування для всіх типів поверхонь Пил, шерсть, наповнювач для котячого туалету - робот-пилосос легко і тихо впорається з будь-яким брудом за допомогою високої потужності всмоктування 19000Па, не заважаючи вашому відпочинку. Точна навігація Легке пересування будинку без зіткнень. Робот-пилосос точно розпізнає понад 120 типів об'єктів і вміло пройде їх. Завдяки вбудованій світлодіодній лампі він безперешкодно прибирає у темних куточках та погано освітлених зонах. Вдвічі найкраща ефективність прибирання Насолоджуйтесь сухим прибиранням сплутаного волосся без проблем, L40 Ultra AE ефективно видаляє забруднення з килимів та щілин у підлозі. Гумова щітка, що піднімається, прибирає великі забруднення, а щітка TriCut розрізає довге волосся, запобігаючи намотуванням і зменшуючи потребу в ручному обслуговуванні. Ретельне прибирання навіть у важкодоступних місцях Вологе прибирання вздовж нестандартних країв меблів та під низькими меблями стало простіше завдяки гнучкій технології MopExtend. Вона проникає у найглибші щілини і бездоганно справляється зі складними забрудненнями. Багатофункціональна станція самоочищення Повний процес самообслуговування протягом 100 днів дозволяє роботу-пилососу працювати не турбуючи Вас. Автоматичне доливання миючого розчину і автоматичне сушіння миючих насадок гарячим повітрям робить процес прибирання комфортним і повністю автономним. Чистота не тільки робота, а й станції Бездоганно чиста дошка для миття насадок без потреби в обслуговуванні. При очищенні миючої насадки подвійний скребок одночасно прочищає як саму насадку, так і дошку для її миття, зменшуючи кількість забруднень і неприємних запахів для полегшеного обслуговування після прибирання. Очищення миючих насадок гарячою водою Завдяки гарячій воді при температурі 75 градусів Цельсія та 4 рівням регулювання подачі води миючі насадки залишаються свіжими, чистими та завжди готовими до наступного прибирання. Автоматичне доливання розчину для чищення Робот-пилосос автоматично доливає миючий розчин, насадки завжди будуть чистими і готовими до прибирання будь-якого рівня. Повторне прибирання Розумна RGB камера розпізнає різні вологі та сухі забруднення на підлозі, включаючи плями від шоколаду, кетчупу чи молока. А сенсор станції аналізує рівень забруднення використаної води, тому робот-пилосос при необхідності повторно очищає мийну насадку і перемиває підлогу, щоб досягти бездоганної чистоти. Ідеально чисті килими завдяки персоналізованим налаштуванням Налаштувати очищення килимів можна одним натисканням у Dreamehome. Вибирайте інтенсивне очищення килимів за два проходи для глибокого очищення килимових покриттів або режим обходу килимів, щоб уникнути їхнього прибирання. Повна адаптація роботи Робот-пилосос забезпечує точне прибирання навколо зон для домашніх улюбленців, уникаючи їхніх речей, зокрема мисок із кормом та лотків, і одночасно охоплює навіть найменші ділянки. Можливість моніторингу приміщення Відеомоніторинг приміщення в реальному часі та двостороння голосова взаємодія дозволяють оцінити ситуацію в будинку за будь-яких обставин. Зручне налаштування прибирання через програму У програмі Dreamehome ви можете персоналізувати налаштування відповідно до особливостей вашого будинку або довірити все розумним алгоритмам. Вони автоматично підлаштовують прибирання з урахуванням розташування меблів, планування та інших факторів. Інтелектуальне голосове управління Просто дайте голосову команду роботу-пилососу Dreame, і він виконає Ваше доручення з прибирання, щоб користувачі різного віку відчували всі переваги розумного будинку. Голосове керування використовується із сучасними системами розумного будинку Google Assistant, Amazon Alexa та Siri. Максимально ефективне прибирання всього будинку Насолоджуйтесь 180-хвилинним стандартним сухим прибиранням завдяки акумулятору на 5200 мАг і ефективній зарядці, яка стала на 30% швидше. Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE забезпечує прибирання до 168 м/кв на одному заряді без проблем і Ваш будинок буде чистим.
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/98894421031228.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/19508057799170.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/68099270277193.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/38126066845205.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/71872851636278.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/41626137517182.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/16239900125583.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/63970877074740.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/40222742618039.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE Black (RLL77SE-Bl) [614493]](/content/images/10/390x390l80mc0/64745343438068.jpg)