|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−10%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос, зарядна станція, кабель живлення |
| Модель | Deebot Ozmo N20 Pro |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 400 мл |
| Обсяг контейнера для води | 200 мл |
| Покриття | ковролін, ламінат, лінолеум, паркет |
| Розмір | 353 х 351 х 96 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 6.5 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 5.95 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 8000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 300 хв |
| Потужність | 45 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE)
Немає в наявності
Код товару: 610512
7 956 грн
8 888 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ECOVACS DEEBOT N20 PRO DKX55 WHITE – це інтелектуальний та стильний робот-пилосос, призначений для забезпечення ефективного, зручного та сучасного прибирання вашого будинку. Потужне всмоктування та миття Пристрій поєднує потужну систему всмоктування з функцією миття підлоги, завдяки чому легко справляється з пилом, брудом і навіть найскладнішими плямами. Ефективні режими роботи забезпечують ідеальну чистоту у кожному куточку вашого будинку. Інтелектуальна навігація Передова технологія навігації дозволяє DEEBOT N20 PRO створювати карту приміщення для точного планування маршрутів. Робот уникає перешкод, забезпечує повне покриття території та працює без зіткнень. Просте управління та інтеграція з розумним будинком Ви можете легко керувати пристроєм через мобільний додаток, налаштовувати графік прибирання та стежити за його виконанням. Сумісність із системами голосового управління робить взаємодію з пристроєм ще зручнішим. Довгий час роботи та автоматична зарядка Робот обладнаний акумулятором із великим запасом енергії, що забезпечує тривалі цикли збирання. При зниженні рівня заряду він автоматично повертається на зарядну станцію, щоб завжди бути готовим до роботи. Легке обслуговування та персоналізація DEEBOT N20 PRO розроблений з думкою про комфорт користувача. Компоненти легко знімаються та миються, а параметри прибирання налаштовуються відповідно до індивідуальних потреб через мобільний додаток. Сучасна фільтрація для здорового життя Високоефективний фільтр робота захоплює дрібні частинки пилу та алергени, забезпечуючи чисте та здорове середовище для вас та вашої родини. Естетичний дизайн Елегантний білий корпус DEEBOT N20 PRO гармонійно доповнює сучасний інтер’єр, поєднуючи стиль та функціональність. ECOVACS DEEBOT N20 PRO DKX55 WHITE – це універсальний інструмент, що забезпечує чистоту та комфорт вашого житла завдяки передовим технологіям, зручному управлінню та естетичному дизайну.
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/800x264l80mc0/33603882434053.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/19994885912618.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/22519484897089.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/18003137538895.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/520x390l80mc0/11999786866333.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/49147552110757.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/47009396612195.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/520x390l80mc0/68909094245370.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/79536861561677.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/19650626362727.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/76775531111753.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/57147560863015.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/800x343l80mc0/41850504528330.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/83788331206635.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/57023050060074.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/23438626158054.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/59822318053643.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/520x390l80mc0/73198705677288.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/519x390l80mc0/96617630863449.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/520x390l80mc0/24772363073756.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/520x390l80mc0/87652895245862.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/11797962383127.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/30843281604914.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/80511765400087.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/16444323124040.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/57481497725932.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo N20 Pro (DKX55) White (N20 PRO DKX55 WHITE) [610512]](/content/images/13/390x390l80mc0/15870976837042.jpg)