|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція для автовивантаження сміття, кабель живлення |
| Модель | Deebot Ozmo X5 Pro |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 250 мл |
| Обсяг контейнера для води | 90 мл |
| Покриття | килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 313 х 346 х 95 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4.5 год |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 18.9 кг |
| Висота подолання порогів | 22 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 12800 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | AINA 2.0 |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 224 хв |
| Потужність | 45 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL)
Немає в наявності
Код товару: 610513
34 623 грн
38 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
ECOVACS DEEBOT X5 PRO OMNI – це передовий робот-пилосос, створений для забезпечення бездоганної чистоти у вашому домі. Цей пристрій поєднує в собі потужну силу всмоктування, інноваційні технології та інтелектуальні функції для максимальної ефективності та зручності під час прибирання. Завдяки інтелектуальній навігаційній системі AINA 2.0, робот може швидко орієнтуватися в приміщенні, уникаючи перешкод і точно плануючи маршрути. Ця технологія гарантує плавне пересування пристрою, навіть якщо у кімнаті розміщені рухомі меблі чи з'явилися нові об’єкти. Для глибокого прибирання DEEBOT X5 PRO OMNI оснащений системою AIVI 3D 2.0, яка використовує камеру 960P з рівнем зоряного світла та RGBD-датчики. Ці технології дозволяють пристрою розпізнавати перешкоди, визначати тип покриття та адаптувати свій алгоритм прибирання, щоб досягти максимального результату. Однією з основних переваг є система TruEdge Adaptive Edge Mopping, яка забезпечує очищення країв з максимальною точністю. Завдяки корпусу D-подібної форми та технології Continuously Variable Mop Extender пристрій ефективно очищає навіть кути, залишаючи підлогу чистою по всій площі. DEEBOT X5 PRO OMNI також оснащений унікальною системою ZeroTangle, що запобігає сплутуванню волосся. Роликова щітка з плоскими щетинками під кутом 21 градусів забезпечує безперебійне прибирання з мінімальним обслуговуванням. Для користувачів, які цінують комфорт, пристрій пропонує універсальну станцію OMNI, яка автоматизує процеси миття швабри, спорожнення контейнера для пилу та сушіння гарячим повітрям. Завдяки цій станції вам не доведеться часто втручатися у роботу пилососа, а його функція миття швабри гарячою водою (70°C) гарантує гігієнічність і запобігає перехресному забрудненню. Зручність взаємодії з пристроєм забезпечується модернізованим голосовим помічником YIKO AI та можливістю керування через смартфон чи Apple Watch. А завдяки тривалому часу автономної роботи (до 224 хвилин) робот здатен очищувати до 320 м.кв на одному заряді. DEEBOT X5 PRO OMNI – це ідеальне рішення для тих, хто прагне автоматизувати процес прибирання, забезпечити чистоту вдома без зайвих зусиль і отримати повний контроль над своїм середовищем.
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/50528106236782.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/35928504979189.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/475x390l80mc0/78411544974077.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/474x390l80mc0/25635828968417.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/475x390l80mc0/93758611687402.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/474x390l80mc0/76701447552553.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/475x390l80mc0/38211480604561.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/517x390l80mc0/55790795279167.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/513x390l80mc0/54163376837719.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/524x390l80mc0/63759486420925.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/469x390l80mc0/44568216749392.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/426x390l80mc0/11771064813544.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/405x390l80mc0/80943386790993.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/496x390l80mc0/40683911579132.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/78232248076870.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/474x390l80mc0/48584905095676.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/475x390l80mc0/66704518298790.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/11962423041660.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/86134635209149.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/17181219091228.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/83623737481795.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/46300762946917.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/90055159507245.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/56707184845620.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/20785630562102.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/28981213891888.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/23983115504627.jpg)
![Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513] Робот-пилосос Ecovacs Deebot Ozmo X5 Pro Omni (DDX39) Black (X5PRO OMNI DDX39 BL) [610513]](/content/images/14/390x390l80mc0/59840043206372.jpg)