|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос миючий, бічна щітка, пляшка з миючим засобом, модуль для миття підлоги, що обертається х 2, гарантійний талон, мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, насадки для миття підлоги х 2, пилозбірник, інструкція користувача, змінни |
| Модель | Bot L40 Ultra |
| Об'єм резервуара для використаної води, л | 4.00 |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Час заряду акумулятора, год. | 3.50 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Насадки для миття підлоги х 2, Обертовий модуль для миття підлоги х 2, Подовжувальна пластина рампи, Пляшка з миючим засобом, Керівництво користувача, Гарантійний талон, Робот-пилосос миючий, Багатофункціональна станція з автовивантаженням сміття, Бічна щ |
| Батарея | Акумулятор |
| Вага без упаковки, кг | 13.00 |
| Вага в упаковці, кг | 18.60 |
| Висота подолання порогів, мм | 15 |
| Висота упаковки | 663.00 |
| Висота, мм | 97.32 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Об'єм бака для сміття | 395 мл |
| Об'єм брутто | 0.117 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 3.20 |
| Обсяг контейнера для води | 80 мл |
| Особливості робота-пилососа | Вологе/сухе прибирання |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Режими прибирання | Режим Авто |
| Розмір | 350 x 350 x 97 мм |
| Сила всмоктування | 19000 Па |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Тип фільтра | HEPA |
| Час заряджання | 3.5 год |
| Час роботи батареї, год | 3.00 |
| Ширина упаковки, см | 432.00 |
| Індикація | Індикація ступеня зарядки |
| Кількість збережених карт | 4 поверхи |
| Мова застосунку | Українська |
| Тип основної щітки | V-подібна (прогумована) |
| Тип управління | Кнопка старту на роботі |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 4 кг |
| Висота подолання порогів | 15 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 19000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна LDS + за камерою |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 180 хв |
| Потужність | 75 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE)
Немає в наявності
Код товару: 614689
30 356 грн
34 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE створений спеціально для ефективного та якісного прибирання будь-якого житлового приміщення. За допомогою технології прибирання MopExtend і потужністю всмоктування 19000Па робить процес прибирання в будинку ефективним і якісним. Потужне всмоктування для всіх типів поверхонь Пил, шерсть, наповнювач для котячого туалету - робот-пилосос легко і тихо впорається з будь-яким брудом за допомогою високої потужності всмоктування 19000Па, не заважаючи вашому відпочинку. Точна навігація Легке пересування вдома без жодних зіткнень. Робот-пилосос точно розпізнає більше 120 типів об’єктів і вміло проходить їх. Завдяки вбудованій світлодіодній лампі, він безперешкодно прибирає у темних куточках та погано освітлених зонах. Вдвічі краща ефективність прибирання Насолоджуйтесь сухим прибиранням без проблем зі сплутаним волоссям, L40 Ultra AE ефективно видаляє забруднення з килимів та щілин у підлозі. Гумова щітка, що піднімається, прибирає великі забруднення, а щітка TriCut розрізає довге волосся, запобігаючи намотуванням і зменшуючи потребу в ручному обслуговуванні. Ретельне прибирання навіть у важкодоступних місцях Вологе прибирання вздовж нестандартних країв меблів та під низькими меблями стало простіше завдяки гнучкій технології MopExtend. Вона проникає у найглибші щілини і бездоганно справляється зі складними забрудненнями. Багатофункціональна станція самоочищення Повний процес самообслуговування протягом 100 днів дозволяє роботу-пилососу працювати не турбуючи Вас. Автоматичне доливання очищуючого розчину, автоматичне сушіння миючих насадок гарячим повітрям і швидкою зарядкою робить процес прибиранням комфортним і повністю автономним. Чистота не тільки робота та станції Бездоганно чиста дошка для миття насадок без потреби в обслуговуванні. При очищенні миючої насадки, подвійний скребок одночасно прочищає як саму насадку, так і дошку для її миття, зменшуючи кількість забруднень і неприємних запахів для полегшеного обслуговування після прибирання. Очищення миючих насадок гарячою водою Завдяки гарячій воді при температурі 75 градусів за Цельсієм і 4 рівням регулювання подачі води миючі насадки залишаються свіжими, чистими і завжди готовими до наступного прибирання. Автоматичне доливання розчину для чищення Робот-пилос автоматично доливає очищуючий розчин, тому насадки завжди будуть чистими і готовими до прибирання будь-якого рівня. Повторне прибирання Розумна RGB-камера розпізнає різні вологі та сухі забруднення на підлозі, включаючи плями від шоколаду, кетчупу чи молока. А сенсор станції аналізує рівень забруднення використаної води, тому робот-пилосос при необхідності повторно очищає мийну насадку і перемиває підлогу, щоб досягти бездоганної чистоти. Ідеально чисті килими завдяки персоналізованим налаштуванням Налаштувати очищення килимів можна одним натисканням у Dreamehome. Вибирайте інтенсивне очищення килимів за два проходи для глибокого очищення килимових покриттів або режим обходу килимів, щоб уникнути при прибиранні. Повна адаптація роботи Робот-пилосос забезпечує точне прибирання навколо зон для домашніх улюбленців, уникаючи їх речей, зокрема мисок з кормом та лотків, і одночасно охоплює навіть найменші ділянки. Можливість моніторингу приміщення Відеомоніторинг приміщення в реальному часі та двостороння голосова взаємодія дозволяють вам оцінити ситуацію в будинку за будь-яких обставин. Зручне налаштування прибирання через програму У програмі Dreamehome ви можете персоналізувати налаштування відповідно особливостей вашого будинку або довірити все розумним алгоритмам. Вони автоматично підлаштовують прибирання з урахуванням розташування меблів, планування та інших факторів. Інтелектуальне голосове управління Просто дайте голосову команду роботу-пилососу Dreame, і він виконає Ваше доручення з прибирання, щоб користувачі різного віку відчували всі переваги розумного будинку. Голосове управління використовується з сучасними асистентами: Google Assistant, Amazon Alexa та Siri. Максимально ефективне прибирання всього будинку Насолоджуйтесь 180-хвилинним стандартним сухим прибиранням завдяки акумулятору на 5200 мАг та ефективною зарядкою яка стала на 30% швидше. Робот-пилосос Dreame L40 Ultra AE забезпечує прибирання до 168 м/кв на одному заряді без проблем і Ваш будинок буде ідеально чистим.
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/30695251205217.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/37494117025829.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/78158030005917.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/40854659623144.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/62751219049693.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/71753042584838.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/40953423253855.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/14498770344755.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/86733204487485.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/35883981392510.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/56602172043372.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/75319341976619.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/27171492738892.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/390x390l80mc0/82854861887590.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/391x390l80mc0/96477729236218.jpg)
![Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689] Робот-пилосос Dreame Bot L40 Ultra AE White (RLL77SE) [614689]](/content/images/5/233x390l80mc0/96105380470369.jpg)