|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос миючий, бічна щітка, пляшка з миючим засобом, модуль для миття підлоги, що обертається х 2, гарантійний талон, мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, насадки для миття підлоги х 2, змінний мішок х 2, подовжувальна пластина р |
| Модель | Dreame L40 Ultra CE |
| Об'єм резервуара для використаної води, л | 4.00 |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Час заряду акумулятора, год. | 3.50 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Бічна щітка, Пляшка з миючим засобом, Модуль для миття підлоги, що обертається х 2, Гарантійний талон, Мультифункціональна станція з автовивантаженням сміття, Насадки для миття підлоги х 2, Робот-пилосос миючий, Інструкція користувача, Змінний мішок х 2, |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага без упаковки, кг | 3.90 |
| Вага в упаковці, кг | 18.10 |
| Висота подолання порогів, мм | 20 |
| Висота, мм | 104.00 |
| Датчики | Датчик від зіткнень |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон, голосове |
| Кількість бічних щіток | 1 |
| Об'єм бака для сміття | 320 мл |
| Об'єм брутто | 0.118 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 3.20 |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | вінілова підлога, ворсистий килим, кахель, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Режими прибирання | Режим Авто |
| Розмір | 350 x 350 x 104 мм. 340 х 457 х 590 мм |
| Сила всмоктування | 13000 Па |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Тип фільтра | HEPA |
| Час заряджання | 4.5 год |
| Час роботи батареї, год | 168.00 |
| Індикація | Індикація ступеня зарядки |
| Мова застосунку | Українська |
| Тип управління | Кнопка старту на роботі |
| Трансляція відео з камери робота | Ні |
| Ємність акумулятора | 5200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 13000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна LDS + за камерою |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 260 хв |
| Потужність | 75 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl)
Немає в наявності
Код товару: 615448
21 317 грн
23 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Сучасний та багатофункціональний миючий робот-пилосос Dreame L40 Ultra створений спеціально для максимально якісного та ефективного прибирання Вашого житлового приміщення. За допомогою високої потужності всмоктування 13000Па та великому спектру вбудованих технологій прибирання забезпечує високоякісне прибирання кожного куточка Вашого будинку. Високоякісне прибирання Висока потужність всмоктування 13 000 Па очищає підлоги та килими, не залишаючи жодних шансів крихтам їжі, сміття чи вовни свійських тварин. L40 Ultra CE ковзає від твердих підлог до килимів, ефективно справляючись з забрудненнями, що важко виводяться, і сміттям, що застрягло в кутах. Насолоджуйтесь швидким та ефективним прибиранням з функцією Carpet Boost, що збільшує потужність всмоктування для миттєвого покращення процесу прибирання. Удосконалена конструкція Anti-Tangle Лінія лез тепер спроектована в дрібнозубчасту структуру, що унеможливлює фізичний контакт із лезами для більш безпечного використання. Відстань між зубами точно розподілена з 0,4 мм до 0,05 мм, щоб звести до мінімуму ризик заплутування та убезпечити від контакту з дітьми чи домашніми тваринами. Прогумована смужка ролика подовжена і встановлена під кутом 50 градусів для покращеного контакту із землею та покращеної дії, що чистить, і створена для аеродинамічної ефективності, що направляє пил і частки прямо в пилозбірник. Універсальна станція самообслуговування Спростіть щоденне прибирання та повертайтеся до вже чистого будинку. Універсальна станція самообслуговування підтримує робота в працездатному стані до 75 днів за допомогою автоматичного спорожнення, миття швабр та автоматичного сушіння гарячим повітрям, доливання води та багато іншого. Технологія миття підлог RoboSwing L40 Ultra CE використовує задню частину робота, який справляється з пилом у кутах та плінтусах. Прибирання досягає 60% підвищення ефективності прибирання кутів. Оцініть зручність легкого, автоматизованого прибирання від краю до краю, яка піклується про кожен куточок та щілини у вашому будинку. Система миття підлог DuoScrub Ексклюзивна система миття підлог DuoScrub використовує дві високошвидкісні швабри, що обертаються, які під тиском очищають стійкий бруд і стійкі плями. Дві волокнисті насадки для швабрів допомагають зменшити плями від води, значно підвищуючи ефективність миття підлоги. Інтелектуальний підйом швабри Робот піднімає насадки швабри на висоту до 20 мм, щоб захистити килими від намокання, забезпечуючи більш плавне та якісне прибирання. Очищення без Вашого втручання Завдяки технології DualBoost 2.0 ви можете насолоджуватися прибиранням без допомоги рук до 100 днів з великим пилозбірником об’ємом 3,2 л, який ретельно випорожнюється та не засмічується. Для миття підлог Насолоджуйтесь безперервною заправкою води для миття підлоги, підтримуючи чистоту насадок для швабри та скорочуючи необхідність у ручній заправці. Прокладайте шлях до більш ефективного прибирання Досягайте точної навігації по дому за допомогою Smart Pathfinder. Завдяки вдосконаленим лазерним датчикам ви можете гарантувати точне позиціонування та вимірювання для найкращих шляхів прибирання. Легко розпізнає будь-які перешкоди 3Dadapt Obstacle Avoidance використовує точне планування шляху для безперебійної навігації навколо меблів та інших перешкод, забезпечуючи постійну ефективність прибирання. Поглиблений догляд за домашніми тваринами За допомогою L40 Ultra CE дозволяє уникати зон, де знаходяться домашні тварини, та ефективно збирати шерсть. Крім того, регульована вологість миття підлог забезпечує їх безпеку та комфорт. Тривала автономна робота Завдяки акумулятору ємністю 5200 мАг пилосос дозволяє вам підтримувати надійну та безперебійну процедуру прибирання до 260 хвилин. Підтримка голосових помічників Легко керуйте прибиранням за допомогою популярних голосових помічників, таких як Alexa, Siri та Google Home для максимально комфортного процесу прибирання.
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448]](/content/images/2/390x390l80mc0/49124347815234.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448]](/content/images/2/390x390l80mc0/73777214206433.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448]](/content/images/2/390x390l80mc0/70774067470797.jpg)
![Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448] Робот-пилосос Dreame L40 Ultra CE Black (RLD52SE-Bl) [615448]](/content/images/2/390x390l80mc0/11737545575542.jpg)