|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−21%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | White Grey |
| Комплектація | робот-пилосос, станція самоочищення, накладки з мікрофібри 2 шт, мішки для пилу 2 шт, шнур живлення, інструкція, гарантійний талон |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Ні |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 350 мл |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 262 х 195 х 405 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 6.5 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.8 кг |
| Висота подолання порогів | 17 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 4000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Ні |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 66 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 200 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Philips (XU3110/02)
Немає в наявності
Код товару: 610496
18 278 грн
22 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Робот – пилосос Philips XU3110/02 поєднує в собі високу потужність всмоктування до 4 000 Па, тривалу автономну роботу до 200 хвилин та сучасну систему LiDAR-навігації, що забезпечує швидке прибирання та ідеальний результат роботи. Завдяки док.станції, яка здійснює підзарядку батареї та очищення пилозбірника, процес прибирання стає абсолютно автономним. Керувати та контролювати прибирання можна у мобільному додатку з будь-якого місця. Комплексне прибирання Пилосос здатний одночасно здійснювати сухе та вологе прибирання, забезпечуючи якісний результат на будь-яких поверхнях. Завдяки технології LiDAR-навігації Philips XU3110/02 визначає розташування килимів у кімнаті та враховує їх при побудові плану збирання. Захистіть килим від вологого прибирання, позначивши його на карті як зону без вологого прибирання. Після прибирання з розумним пилососом Philips ваші підлоги сяють чистотою. Резервуар для води ємністю 300 мл забезпечує якісне вологе прибирання на площі до 200 м.кв. Підвищення якості збирання Основна щітка пилосос розташована ближче до підлоги і має рухливу конструкцію, завдяки чому вона захоплює більше сміття і не утворює перепусток у зоні прибирання. Бічна щітка ретельно виметає сміття з кутів та біля плінтусів, не залишаючи в кімнаті неприбраних місць. Неймовірна потужність Робот – пилосос із потужністю всмоктування до 4000 Па гарантує високий результат прибирання на поверхнях будь-якого типу. Philips XU3110/02 якісно прибирає не тільки пил, пісок та дрібне сміття. Пилосос видаляє волосся та шерсть тварин з килимів, підмітає крихти та крупу, не залишаючи бруду на підлозі жодного шансу. 3 години на прибирання Батарея ємністю 5200 мАч гарантує тривалість збирання на одному заряді до 3 годин. За цей час пилосос здатний якісно забрати великий будинок без перерви на підзарядку. Контейнер для сміття об’ємом 350 мл не потребує частого очищення. Якщо заряд батареї опустився нижче критичного рівня, пилосос автоматично вирушить на док.станцію для підзарядки. Після поповнення заряду прибирання продовжиться з того місця, на якому було перервано. Унікальна навігаційна система Оснащений удосконаленою системою LiDAR-навігації, Philips XU3110/02 сканує простір навколо та обробляє отримані дані за допомогою інтелектуальних алгоритмів. Таким чином, пилосос вибудовує оптимальні маршрути, що виключають перепустки та повторення, для швидкого та якісного прибирання в будинку. Ви можете спостерігати за роботою пилососа, задавати зони для прибирання та контролювати якість прибирання в режимі реального часу. Прибирання на відстані Зайдіть у додаток на вашому смартфоні, щоб керувати процесом збирання. Зберігайте карти кількох приміщень, щоб використовувати їх надалі для більш ефективного прибирання. Встановлюйте розклад збирання, вибирайте кімнату або зону для збирання, встановлюйте віртуальні стіни, за які ваш пилосос не заїде, вибирайте потужність та багато іншого. Док.станція: заряджання та очищення Робот – пилосос Philips XU3110/02 повністю автоматизує процес збирання. Коли настав час підзарядити батарею, пилосос просто під’їжджає на станцію, де відбувається не тільки підзарядка, а й автоматичне очищення відсіку для збирання пилу. Під час очищення пил повністю потрапляє в пилозбірник, не забруднюючи приміщення. Про необхідність змінити мішок для пилу в док.станції вас сповістить спеціальний світловий індикатор. Одного мішка загалом вистачить до 30 днів прибирання.
![Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496] Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496]](/content/images/12/390x390l80mc0/95773186034100.jpg)
![Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496] Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496]](/content/images/12/390x390l80mc0/55814616334534.jpg)
![Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496] Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496]](/content/images/12/274x390l80mc0/41865824237267.jpg)
![Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496] Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496]](/content/images/12/297x390l80mc0/44283009341509.jpg)
![Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496] Робот-пилосос Philips (XU3110/02) [610496]](/content/images/12/343x390l80mc0/78366139891150.jpg)