|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція з функцією автовивантаження сміття, бічна щітка, насадка з мікрофібри для вологого прибирання (2 шт), інструкція |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Час заряду акумулятора, год. | 4.00 |
| Рівень шуму, Дб | 63 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Аксесуари в комплекті | Робот-пилосос; Док-станція зарядки; Мішок для пилу; Кабель живлення; Інструкція; Гарантійний талон |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага без упаковки, кг | 12.00 |
| Вага в упаковці, кг | 16.00 |
| Висота упаковки | 597.00 |
| Висота, мм | 353.00 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Зарядна станція | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Номінальна потужність, Вт | 60.00 |
| Об'єм бака для сміття | 300 мл |
| Об'єм брутто | 0.117 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 0.33 |
| Обсяг контейнера для води | 80 мл |
| Покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет |
| Розмір | 350 х 96.5 х 353 мм |
| Сила всмоктування | 7000 |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 3 год |
| Час роботи батареї, год | 3.00 |
| Ширина упаковки, см | 440.00 |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Вага | 3.8 кг |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 7000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 180 хв |
| Потужність | 60 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00)
Немає в наявності
Код товару: 610500
20 170 грн
22 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Мультифункціональний робот-пилосос RoboRock Q Revo Pro здатний якісно та швидко прибрати ваш будинок, здійснюючи за один цикл і сухе, і вологе прибирання. Інтелектуальна система сканування приміщень забезпечує ідеальну навігацію та швидке та ефективне прибирання у всіх кімнатах та на будь-яких поверхнях. Удосконалена швабра, повністю гумова щітка із захистом від сплутування та збільшена потужність всмоктування допомагають ефективно впоратися практично з будь-якими забрудненнями на підлозі. Прибирання без перепусток Завдяки спеціальному дизайну швабри пилосос якісно прибирає в безпосередній близькості від стін з мінімальним зазором всього 1.85 мм, повністю видаляючи навіть той бруд, який ви не бачите. Вологе прибирання Подвійна швабра, що обертається, з щільним приляганням до підлоги забезпечує велику силу тиску на підлогу - це дозволяє пилососу легше відмити навіть засохлі забруднення, залишаючи після себе абсолютно чисту поверхню. Завдяки інтелектуальним датчикам вам гарантовано ідеальну чистоту в будинку: якщо швабра забрудниться в процесі прибирання, пилосос відправиться на док станцію для її очищення, і тільки після цього процес миття продовжиться. Килими залишаться сухими Комплексне прибирання не становить загрози для килимів. При виявленні килимового покриття RoboRock Q Revo Pro автоматично піднімає швабру і припиняє вологе прибирання, збільшуючи потужність всмоктування для якісного результату збирання на килимах та килимових покриттях. Потужне прибирання При потужності всмоктування до 7000 Па пилосос легко справляється навіть із прибиранням килимових покриттів, прибираючи з підлоги не тільки велике сміття, але й дрібні частинки, які застрягли у ворсі килима. Удосконалена щітка Повністю гумова ребриста щітка, яка використовується в RoboRock Q Revo Pro, чудово справляється зі збиранням на будь-яких поверхнях, від гладкого ламінату до килимового покриття. Спеціальний плаваючий механізм забезпечує щільне прилягання щітки навіть до нерівної підлоги для якіснішого прибирання. Щітка запобігає сплутуванню волосся та вовни та показує високу ефективність при прибиранні в будинках з домашніми тваринами. Комплексне обслуговування на док. З автоматичною док.станцією RoboRock Q Revo Pro вам більше не потрібно витрачати час на очищення та підготовку пилососу до наступних прибирань. Усі процеси відбуваються без вашої участі. Пилосос не тільки заряджається, на док.станції відбувається дозаправка води, очищення пилозбірника, прання та сушіння швабри. Для забезпечення гігієнічної чистоти швабра стирається гарячою водою за температури 60 градусів і сушиться гарячим повітрям. Місткий пилозбірник док.станції розрахований на автономну роботу протягом 7 тижнів. Прибирання без зіткнень RoboRock Q Revo Pro використовує інноваційний нейронний процесор з інтелектуальними алгоритмами для аналізу приміщення та побудови точних карт у реальному часі. Передова навігаційна технологія здатна не тільки скласти та запам’ятати точний план із розбивкою на кімнати та зони, а й розпізнавати предмети на підлозі. Таким чином, при кожному прибиранні пилосос складає оптимальний маршрут руху без перепусток, щоб прибрати приміщення максимально безпечно, ефективно та швидко. Ваш будинок як на долоні У додатку ви зможете створити точну 3D-карту вашого будинку і навіть розставити меблі саме там, де вони знаходяться в реальності. Після цього вам варто вказати на карті зону, де потрібно провести прибирання, наприклад, навколо ліжка, та пилосос якісно виконає завдання. Пилосос запам’ятовує не тільки розташування кімнат, а й зберігає у пам’яті план кількох поверхів вашого будинку. Просто підніміть його на потрібний поверх, і він негайно почне прибирання.
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/695x390l80mc0/15682862010370.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/870x371l80mc0/34921479932439.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/605x390l80mc0/31828945506804.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/390x390l80mc0/66622733504902.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/390x390l80mc0/43791734171421.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/390x390l80mc0/72299426271781.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/390x390l80mc0/81565749898199.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/706x390l80mc0/98653551956856.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/444x390l80mc0/26378027449300.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/390x390l80mc0/44389023207512.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/348x390l80mc0/55267355133922.jpg)
![Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500] Робот-пилосос Roborock Q Revo Pro Black (QRP52-00) [610500]](/content/images/38/260x390l80mc0/98244401885840.jpg)