|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 120.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 7.00 |
| Вид поверхні | килим із низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 37,3 х 34,2 х 52,6 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | Функція самоочищення, 4 режими, Керування через смартфон, Електронна подача води, Режими руху - Не повторює пройдений відрізок, лазерна навігація Smart Exploration 8.0, запам'ятовування кількох поверхів, висота подолання порогів 18 мм, автоматичне заряджа |
| Живлення | Акумулятор |
| Звітність роботи в смартфоні | час останнього прибирання, журнал прибирань, контроль зношеності аксесуарів, рухи робота на мапі |
| Колір | Black |
| Комплектація | станція самоочищення, насадка з мікрофібри 2 шт, мішки 3шт, робот-пилосос, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | X-Plorer Serie 135+ |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.29 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 120.00 |
| Регулювання потужності | зі смартфона |
| Резервуар для води | 280 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер, мішок |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Час заряду акумулятора, год. | 240.00 |
| Насадки для вологого прибирання | 2 мікрофібри |
| Потужність всмоктування, Вт | 5 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | через смартфон |
| Насадки і щітки | Бічна щітка |
| Об'єм бака для сміття | 350 мл |
| Обсяг контейнера для води | 320 мл |
| Покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Розмір | 342 х 342 х 95 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | Ні |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 5000 па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна LDS |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 120 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH)
Немає в наявності
Код товару: 610516
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Виявлення низьких перешкод Виявлення перешкод та точне їхнє обходження для легкого прибирання без попереднього прибирання речей із підлоги. Автоматичне видалення пилу Прибирання стало ще простіше, ніж раніше, завдяки автоматичному видаленню пилу за лічені секунди після кожного прибирання. Розумна навігація Технологія 360° Laser Detection System (LDS) гарантує надточне прибирання без зіткнення з перешкодами та бездоганний результат, а функція постійної карти дозволяє прибирати всю площу. Висока потужність всмоктування Насолоджуйтесь найкращим прибиранням та легким збором бруду завдяки високій потужності всмоктування. Розумна система Aqua Електронний резервуар для води регулює потік води під час миття (з налаштуваннями сухого, низького, середнього та високого тиску) та дозволяє регулювати рівень вологості для кожного приміщення. Прибирання з подвійним ефектом Пилосос 2-в-1 для прибирання та миття завдяки системі Smart Aqua Power System, бічній щітці для важкодоступних місць, а також електричній щітці. Індивідуальні функції Довірте прибирання роботу-пилососу та позбавте себе від клопоту з прибиранням завдяки індивідуальним автоматичним програмам та управлінню зі смартфона через Wi-Fi. Безперервне автоматичне прибирання Робот-пилосос прибирає в економному режимі до 120 хвилин на одному заряді і автоматично повертається на док-станцію для заряджання перед наступним прибиранням.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516]](/content/images/47/390x390l80mc0/11393685483251.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516]](/content/images/47/396x390l80mc0/37568034909430.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135+ Standart (RR91D5WH) [610516]](/content/images/47/440x390l80mc0/98692140079867.jpg)