|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 120.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 3.60 |
| Вид поверхні | килим із низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 9,5 х 34,2 х 34,2 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | Керування через смартфон, Електронна подача води, Режими руху - Не повторює пройдений відрізок, запам'ятовування кількох поверхів, висота подолання порогів 18 мм, автоматичне заряджання, встановлення на зарядження, Прибирання за графіком, Навігаційна сист |
| Живлення | Акумулятор |
| Звітність роботи в смартфоні | час останнього прибирання, журнал прибирань, контроль зношеності аксесуарів, рухи робота на мапі |
| Колір | Black |
| Комплектація | зарядна док-станція, насадка з мікрофібри /2 шт, робот-пилосос, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | X-Plorer Serie 135 |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.35 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 120.00 |
| Регулювання потужності | 1 |
| Резервуар для води | 320 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Час заряду акумулятора, год. | 240.00 |
| Насадки для вологого прибирання | 2 мікрофібри |
| Потужність всмоктування, Вт | 5 |
| Рівень шуму, Дб | 70 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | через смартфон |
| Насадки і щітки | Бічна щітка |
| Об'єм бака для сміття | 350 мл |
| Обсяг контейнера для води | 320 мл |
| Покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Розмір | 342 х 342 х 95 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.6 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Ні |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 5000 па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 120 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH)
Немає в наявності
Код товару: 612762
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Виявлення низьких перешкод Точне виявлення низьких перешкод та ефективне їх уникнення - для легкого прибирання без необхідності прибирати все з підлоги перед запуском робота-пилососа. Розумна навігація Точна технологія лазерного виявлення забруднень на 360° (LDS) та постійне картування забезпечують бездоганне очищення підлог. Пилосос не пропустить навіть найменшого відрізка, жодна ділянка не залишиться неприбраною. Висока потужність всмоктування 5000 Па для оптимального збирання. Пил і бруд легко забираються завдяки високій потужності всмоктування. Smart Aqua Power System Електронна подача контролює витрату води під час миття (з сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) та дозволяє встановлювати рівень вологості в кімнаті. Очищення подвійної дії 2-в-1 пилососить та миє одночасно завдяки системі Smart Aqua Power System та електрощітці та бічній щітці для важкодоступних місць. Спеціальні функції Повністю делегуйте свої обов’язки щодо прибирання за допомогою індивідуальних автоматичних процедур та керування через Wi-Fi зі смартфона.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/390x390l80mc0/30032808653280.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/390x390l80mc0/77284511621145.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/335x390l80mc0/52368147224748.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/390x390l80mc0/75215285888597.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/560x390l80mc0/24184167686977.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/390x390l80mc0/55197899262977.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/390x390l80mc0/98213884222223.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 135 Standart (RR91C5WH) [612762]](/content/images/42/569x390l80mc0/93724943630265.jpg)