|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 120.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 7.00 |
| Вид поверхні | килим із низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 37,3 х 34,2 х 52,6 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | Функція самоочищення, Керування через смартфон, Електронна подача води, Режими руху - Не повторює пройдений відрізок, запам'ятовування кількох поверхів, висота подолання порогів 18 мм, автоматичне заряджання, встановлення на зарядження, Прибирання за граф |
| Живлення | Акумулятор |
| Звітність роботи в смартфоні | час останнього прибирання, журнал прибирань, контроль зношеності аксесуарів, рухи робота на мапі |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос, насадки з мікрофібри для вологого прибирання (2 шт) та для сухого прибирання (1 шт), док-станція зарядки і самоочищення, змінні мішки (3 шт), мультитул для чищення, інструкція, гарантійний талон |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | X-Plorer Serie 140+ |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.29 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 120.00 |
| Регулювання потужності | зі смартфона. 1 |
| Резервуар для води | 280 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Так |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Час заряду акумулятора, год. | 240.00 |
| Насадки для вологого прибирання | 2 мікрофібри |
| Потужність всмоктування, Вт | 5 |
| Рівень шуму, Дб | 70 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Датчики | Перепаду висоти |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Насадки і щітки | Бічна щітка, щітка Animal Electro Brush |
| Об'єм бака для сміття | 290 мл |
| Обсяг контейнера для води | 280 мл |
| Особливості | Навігаційна система: лазерна камера, Лазерна навігація Smart Exploration 8.0; Прибирання за графіком; Автоматичне заряджання; Запам'ятовування поверхів; Звітність роботи в смартфоні: журнал прибирань, контроль зношеності аксесуарів, рухи робота на мапі, ч |
| Пилозбірник | Контейнер |
| Покриття | килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 342 x 342 x 95 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 4 год |
| Час зарядки, хв | 240.00 |
| Час роботи, хв | 120.00 |
| Ємність акумулятора | 2200 мАг |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Вага | 7 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 5000 па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Час роботи | 120 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH)
Немає в наявності
Код товару: 610515
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представляємо Rowenta X-PLORER Serie 140+! Цей робот-пилосос дійсно комфортний, адже вам більше не потрібно попередньо піднімати всі речі з підлоги, щоб прибрати всі перешкоди на його шляху. Інтелектуальна лазерна навігація та виявлення низьких перешкод поєднуються з високою потужністю всмоктування. Ваш дім завжди буде чистим, і для цього потрібно просто увімкнути цей пилосос. Автоматичне видалення пилу Ручне прибирання тепер легше, ніж будь-коли раніше, завдяки автоматичному видаленню пилу всього за кілька секунд після кожного циклу очищення. Виявлення низьких перешкод Точне виявлення низьких перешкод та ефективне їх уникнення — для легкого прибирання без необхідності прибирати все з підлоги перед тим, як запустити робота-пилососа. Розумна навігація Точна технологія лазерного виявлення забруднень на 360° (LDS) та постійне картування забезпечують бездоганне очищення підлоги. Пилосос не пропустить навіть найменшого відрізка, жодна ділянка не залишиться неприбраною. Висока потужність всмоктування 5000 Па задля оптимального прибирання. Пил і бруд легко прибираються завдяки високій потужності всмоктування. Smart Aqua Power System Електронна подача контролює витрати води під час миття (з сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) і дає змогу встановлювати рівень вологості в кімнаті. Очищення подвійної дії 2-в-1 пилососить і миє одночасно завдяки системі Smart Aqua Power System та електрощітці й бічній щітці для важкодоступних місць. Спеціальні функції Повністю делегуйте свої обов’язки з прибирання за допомогою індивідуальних автоматичних процедур і керування через Wi-Fi зі смартфона. Нон-стоп авточистка В режимі Eco ваш робот-пилосос прибиратиме 120 хвилин за один прохід і повертатиметься на док-станцію для підзарядки перед автоматичним відновленням.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/390x390l80mc0/41626492750044.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/628x390l80mc0/11191137851758.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/353x390l80mc0/69073371142828.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/402x390l80mc0/91514823745921.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/92574349198663.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/17349629404834.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/96354949054061.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/78396531392014.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/521x390l80mc0/61473290678885.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/91859212987633.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/585x390l80mc0/54102039056511.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/435x390l80mc0/29449642767043.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 140+ Total Care (RR9197WH) [610515]](/content/images/43/443x390l80mc0/45130810519780.jpg)