|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 168.00 |
|---|---|
| Вид поверхні | килим із високим ворсом, килим із низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 78,5 х 34,2 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | Функція самоочищення, 4 режими, Керування через смартфон, Електронна подача води, Режими руху - Не повторює пройдений відрізок, запам'ятовування кількох поверхів, висота подолання порогів 18 мм, автоматичне заряджання, встановлення на зарядження, Прибиран |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція заряджання та самоочищення, насадка з мікрофібри – 2 шт., змінний мішок – 3 шт., щіточка для чистки, документація |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | X-Plorer |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.35 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 120.00 |
| Регулювання потужності | зі смартфона |
| Резервуар для води | 300 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Час заряду акумулятора, год. | 240.00 |
| Насадки для вологого прибирання | 2 мікрофібри |
| Потужність всмоктування, Вт | 2 |
| Рівень шуму, Дб | 70 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Насадки і щітки | Бічна щітка |
| Об'єм бака для сміття | 400 мл |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 342 х 342 х 78 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 4 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.45 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 2300 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 70 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна навігація LDS |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Ні |
| Час роботи | 120 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH)
Немає в наявності
Код товару: 616347
8 375 грн
8 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Робот-пилосос Rowenta - це чудове рішення для домашнього прибирання з використанням передових технологій, яке зробить весь ваш будинок бездоганним. Відкрийте переваги високотехнологічного автоматичного пилососа, який зробить усю роботу за вас. Автоматичне очищення Станція самоочищення з потужністю 25000 Па та фільтрацією 99,9% забезпечить до 60 днів збирання пилу та сміття. Методична навігація Лазерна технологія забезпечує методичне очищення підлоги з постійним оновленням карти для повного прибирання по всій площі якнайкраще. Ультратонкий робот Безбаштова технологія для робота-пилососа заввишки лише 7,8 см. Він зможе заїхати навіть під найнижчі меблі. Легкий доступ скрізь. Smart Aqua Power System Smart Aqua Power System контролює об’єм води під час миття (із сухими, низькими, середніми та високими налаштуваннями) і дає змогу встановити рівень вологості в кімнаті. Подвійне очищення Завдяки системі Smart Aqua Power System, електрощітці Animal Electro Brush, а також бічній щітці для важкодоступних місць він може мити й пилососити одночасно. Спеціальні функції Повністю делегуйте свої обов’язки з прибирання за допомогою налаштування графіка й керування зі смартфона через Wi-Fi. Автоматичне прибирання нон-стоп У режимі Eco робот-пилосос буде прибирати 168 хвилин і повертатися до док-станції для підзарядки перед автоматичним відновленням прибирання в разі потреби. Високоефективне прибирання скрізь Високоефективне прибирання скрізь, де вам це потрібно, з можливістю перелазити через килими, доріжки та інші перешкоди висотою до 18 мм.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/14179398704294.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/481x390l80mc0/73773485242390.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/358x390l80mc0/46950992746479.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/752x390l80mc0/42300537452690.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/637x284l80mc0/87062902449290.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/65333222347397.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/39113367152568.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/18354510520914.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/49324437803638.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 65+ (RR8L85WH) [616347]](/content/images/36/390x390l80mc0/68170555447188.jpg)