|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 270.00 |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | 4 режими, Електронна подача води, Режими руху - Не повторює пройдений відрізок, лазерна навігація Smart Exploration 8.0, запам'ятовування кількох поверхів, висота подолання порогів 18 мм, автоматичне заряджання, встановлення на зарядження, Прибирання за г |
| Живлення | Акумулятор |
| Звітність роботи в смартфоні | час останнього прибирання, журнал прибирань, контроль зношеності аксесуарів, рухи робота на мапі |
| Колір | White |
| Комплектація | робот-пилосос, насадки з мікрофібри для вологого прибирання 2 шт та для сухого прибирання 1 шт , док-станція зарядки, мультитул для чищення, інструкція, гарантійний талон |
| Конструктивні особливості | Керування смартфоном |
| Кількість програм прибирання | 4 |
| Модель | X-Plorer Serie 90 |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.26 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 270.00 |
| Резервуар для води | 290 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Потужність всмоктування, Вт | 6 |
| Рівень шуму, Дб | 74 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | через смартфон |
| Насадки і щітки | Бічна щітка |
| Об'єм бака для сміття | 260 мл |
| Обсяг контейнера для води | 290 мл |
| Покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, тверде покриття |
| Розмір | 325 x 325 x 97 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 4.5 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.3 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | Ні |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Ні |
| Датчик перешкод | Ні |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Потужність всмоктування | 6000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 74 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 270 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH)
Немає в наявності
Код товару: 610525
6 787 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужне прибирання Мотор потужністю 6000 Па забезпечує ефективне збирання пилу та бруду завдяки високій силі всмоктування. Розумна навігація Технологія точного лазерного сканування на 360° гарантує ультраточне прибирання, забезпечуючи постійну картографію для повного покриття поверхні. Точне вологе прибирання Система Smart Aqua Power контролює об’єм води під час миття та дозволяє налаштовувати рівень зволоження. Пилососить та миє Пилососить і миє одночасно завдяки бічній щітці для важкодоступних місць, електрощітці для шерсті та волосся та Smart Aqua Power. Безперервне автоматичне очищення Робот-пилосос самостійно повертається на зарядну станцію, заряджається і продовжує цикл прибирання без втручання. Повне покриття поверхні Робот-пилосос покриває до 270 м2 за один цикл (270 хвилин) і повертається на зарядну станцію для підзарядки перед продовженням прибирання. Індивідуальний підхід до прибирання За допомогою мобільного додатку можна керувати картами, налаштовувати розклад, вибирати місця для прибирання, встановлювати зони без доступу та без вологого прибирання і багато іншого — для повністю автоматизованого прибирання.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/33607425092334.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/81852611785098.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/46351861169666.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/89119778337298.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/13637845693870.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/59830736325145.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/17484874435482.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 90 (RR8777WH) [610525]](/content/images/4/390x390l80mc0/59298760372441.jpg)