|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Автономна робота, хв | 120.00 |
|---|---|
| Вага, кг | 3.45 |
| Вид поверхні | ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, килим, кахель |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 34,2 x 34,2 x 9,5 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | Автоматична постановка на зарядку, Система антизаплутування, Журнал прибирань, Управління через смартфон, прибирання за розкладом, висота подолання порогів 18 мм, Встановлення віртуальних стін, створення 3D-карти приміщення, Автоматичний режим, Прибирання |
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, зарядна док-станція, HEPA-фільтр, бічна щітка, насадка з мікрофібри / для вологого прибирання (2 шт), резервуар для води, інструкція |
| Країна виробник | Китай |
| Модель | X-Plorer |
| Обсяг пилозбірника, л | 0.30 |
| Тип | робот-пилосос |
| Площа прибирання за один повний заряд пилесосу, м² | 120.00 |
| Регулювання потужності | зі смартфона |
| Резервуар для води | 300 мл |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Фільтри | HEF system 99,9% |
| Час заряду акумулятора, год. | 4.00 |
| Рівень шуму, Дб | 65 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | через смартфон |
| Насадки і щітки | турбощітка, Бічна щітка |
| Об'єм бака для сміття | 300 мл |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 342 х 342 х 95 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4 год |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.45 кг |
| Висота подолання порогів | 18 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Так |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 2700 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна навігація Smart Exploration 8.0 |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Час роботи | 120 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH)
Немає в наявності
Код товару: 610507
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відкрийте собі високотехнологічний робот-пилосос, який проведе всю роботу за вас. Він оснащений високоточною навігацією, передовою лазерною технологією та можливістю прибирання 4-в-1 із системою Smart Aqua Power – для досягнення бездоганної чистоти вашого будинку. Розумне прибирання за домашніми улюбленцями від Rowenta Надточна лазерна навігація, підключення до безкоштовного застосування, якісне прибирання. Три види мікрофібр У комплект входять три види мікрофібр: для стандартного вологого прибирання, для вологого прибирання стійких забруднень і плям від домашніх улюбленців, а також мікрофібра для сухого прибирання, що усуває пил та алергени - для розумного та ефективного прибирання кожного сантиметра вашого будинку. Прибере скрізь Робот-пилосос з ультраточною лазерною навігацією Smart Exploration 8.0 для розумного та методичного прибирання, яке з легкістю охоплює весь ваш будинок. Прибирання 4-в-1 Бічна щітка прибирає в кутах і важкодоступних місцях, Turbo Brush прибирає волосся, хутро і ворс, двигун BLDC забезпечує надійне всмоктування, а система Smart Aqua Power System очищає поверхні. Персоналізовані налаштування Встановлюйте заборонені зони, вибирайте інтелектуальне прибирання окремих ділянок вашого приміщення, керуйте прибиранням по кімнатах, зберігайте постійні карти та багато іншого за допомогою індивідуальних налаштувань відповідно до ваших потреб. Розумне миття за типом підлоги Робот-пилосос забезпечує ідеальну точність та ефективність прибирання завдяки системі Smart Aqua Power з 4 рівнями об’єму води, які можна встановити залежно від типу підлоги, також він автоматично аналізує зміну типу підлоги та змінює подачу води. Висока здатність подолання перешкод Завдяки здатності долати перешкоди висотою до 18 мм, відкрийте для себе високоефективне збирання для досягнення чистоти скрізь. Тихе прибирання Завдяки тихому режиму відкрийте для себе тихе та комфортне прибирання для всієї родини. Довготривалий заряд батареї Довготривалий заряд батареї забезпечує 120 хвилин продуктивного прибирання, щоб охопити до 120 квадратних метрів простору - цього достатньо, щоб забрати весь будинок на одному заряді.
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/87098070115440.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/720x352l80mc0/48816517637708.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/693x390l80mc0/16974849735823.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/720x345l80mc0/20512985658388.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/425x390l80mc0/41485956943178.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/73113146103479.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/65726683002743.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/90558218707896.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/95670077690771.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/13519640160659.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/84775573417233.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/93837296350669.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/30194247959571.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/41405902729042.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/390x390l80mc0/49375232622259.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/520x390l80mc0/49311312944694.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/692x390l80mc0/70160852315059.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/692x390l80mc0/49226974158863.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/692x390l80mc0/75120833993545.jpg)
![Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507] Робот-пилосос Rowenta X-Plorer Serie 75 S (RR8575WH) [610507]](/content/images/41/692x390l80mc0/34057904379483.jpg)