|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція, шнур живлення, моп, посібник користувача, гарантійний талон |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Рівень шуму, Дб | 67 |
| Ємність акумулятора, мА·год | 5200.00 |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Батарея | Літій-іонний акумулятор |
| Вага батареї, г | 100 |
| Вага без упаковки, кг | 12.00 |
| Вага в упаковці, кг | 18.40 |
| Висота, мм | 97.00 |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Зарядна станція | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Номінальна потужність, Вт | 65.00 |
| Об'єм бака для сміття | 270 мл |
| Об'єм брутто | 0.121 |
| Об'єм контейнера для сміття, л | 0.27 |
| Обсяг контейнера для води | 100 мл |
| Покриття | ворсистий килим, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет |
| Розмір | 350 х 353 х 96.5 мм |
| Сила всмоктування | 8000 |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4 год |
| Час роботи батареї, год | 3.00 |
| Індикація застрягання | Так |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 8000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 67 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Так |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна навігація LDS + реактивний AI |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 180 хв |
| Потужність | 60 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00)
Немає в наявності
Код товару: 610523
26 298 грн
29 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Roborock — експерт у сфері домашнього прибирання Модель Roborock S8 Max Ultra поєднує в собі високу потужність всмоктування та широкий функціонал, забезпечуючи ефективне сухе та вологе прибирання на будь-яких типах поверхонь. Система 3D-навігації та точний лідар створюють детальні карти приміщень, за якими робот прокладає оптимальний маршрут. Акумулятор гарантує до 180 хвилин роботи без підзарядки, а голосове управління через Siri, Google Assistant або Alexa робить використання пристрою максимально зручним. Особлива перевага — інтелектуальна док-станція, яка повністю обслуговує пилосос після завершення прибирання. Чистота без компромісів Roborock ретельно прибирає навіть у важкодоступних місцях: завдяки мінімальному зазору 1,68 мм він очищає пил вздовж стін, а спеціальна бічна щітка легко дістає до кутів. Прибирання чистіше за ручне Вбудований вібраційний моп робить до 4000 рухів на хвилину і щільно прилягає до підлоги, ефективно усуваючи навіть стійкі забруднення — від слідів лап до засохлих плям від напоїв. Розумне прибирання Система адаптується до різних умов: пилосос розпізнає тип забруднень і підбирає оптимальну стратегію. Завдяки підйомним механізмам щітки та мопа він однаково добре справляється з килимами та твердими покриттями. Щітка, продумана до дрібниць Основна подвійна гумова щітка ефективно очищає килимові покриття, піднімає ворс і запобігає намотуванню волосся та шерсті — ідеальне рішення для власників домашніх тварин. Потужність до 8000 Па Висока сила всмоктування дозволяє справлятися з будь-якими типами забруднень. В інтелектуальному режимі пилосос сам визначає ступінь забруднення та тип поверхні, посилюючи потужність на килимах для максимального результату. Догляд за тваринами Пристрій орієнтований на доми з тваринами: він робить фотографії ваших улюбленців, які можна переглядати в додатку. Також пилосос допоможе знайти тварину в квартирі, під'їхавши до неї за командою. Персоналізовані сценарії За допомогою мобільного додатку можна задати точний розклад прибирання, налаштувати потужність і визначити заборонені зони. Управління доступне як через додаток, так і за допомогою голосових помічників та Apple Watch. Док-станція нового покоління Розумна станція не тільки заряджає пилосос, але й автоматично очищує пилозбірник, миє моп гарячою водою і сушить його теплим повітрям. Це гарантує стерильне прибирання кожного разу без вашої участі.
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/19095811983790.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/362x390l80mc0/40743638752378.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/381x390l80mc0/47302855121331.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/85096919663082.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/401x390l80mc0/59840973356416.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/13964250471585.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/18586597129824.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/357x390l80mc0/75398167121178.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/391x390l80mc0/97207581565487.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/37092186006553.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/37668264084763.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/26609593103718.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/91870836309616.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/355x390l80mc0/35964672818078.jpg)
![Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523] Робот-пилосос Roborock S8 Max Ultra Black (S8MU52-00) [610523]](/content/images/41/390x390l80mc0/42591912675037.jpg)