|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція зарядки, пульт ДК, основна щітка, бічні щітки, фільтр, мікрофібра 3 шт., ынструкція, гарантійний талон |
| Тип | робот-пилосос |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | пульт ДК, на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 300 мл |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка |
| Розмір | 350 х 350 х 98 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 6 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 3000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Ні |
| Технологія навігації | лазерна + карта |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Ні |
| Час роботи | 140 хв |
| Потужність | 50 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK)
Немає в наявності
Код товару: 611080
5 268 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sencor SRV 9120BK - це інтелектуальний робот-пилосос, який абсолютно очищає жорсткі підлоги та килими. Він поєднує в собі функції миття і пилососа одночасно. Завдяки потужному всмоктувальному електродвигуну на 3000 Па ви можете розраховувати на ідеальні результати. Іонно-літієва акумуляторна батарея ємністю 2600 мАгод забезпечує до 140 хвилин роботи на одному заряді. Для вашої зручності SRV 9120BK може самостійно повертатися в зарядну станцію, де вона постійно заряджається після прибирання або при низькому рівні заряду батареї. Ідеальна орієнтація у просторі забезпечується лазерною навігацією по лідару та ряду інтелектуальних датчиків. Для керування можна використовувати пульт дистанційного керування або мобільний додаток Sencor Home. Також можна легко виконати пару Bluetooth. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ: - лазерна навігація по лідеру для орієнтації у просторі; - потужність всмоктування 3000 Па з підвищеними характеристиками під час чищення килимів; - іонно-літієва акумуляторна батарея преміум-класу ємністю 2600 мАгод; - 4 рівні потужності пилососа та 3 рівні потужності миття; - датчик TOF для точного очищення стін; - функції Multi-Rooming і Multi-Mapping для ефективного планування прибирання; - просте керування через програму Sencor HOME або за допомогою пульта дистанційного керування; - Інтелектуальні датчики удару та падіння.
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/579x390l80mc0/96519181371880.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/583x390l80mc0/19384663139826.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/580x390l80mc0/99577947517210.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/579x390l80mc0/47051808486468.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/579x390l80mc0/68038505500852.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/578x390l80mc0/20548072597771.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/579x390l80mc0/67391420550374.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/581x390l80mc0/39537798832694.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/580x390l80mc0/88281286959170.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/38566991949779.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/31704108072882.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/44517574609418.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/61232672044276.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/45954148369575.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/39604674996905.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/40271518864800.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080] Робот-пилосос Sencor (SRV 9120BK) [611080]](/content/images/10/390x390l80mc0/20193047569380.jpg)