|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, док-станція зарядки з вигрузкою мусору, пульт ДК, основна щітка, бічні щітки, фільтр, мішки для пилу, інструкція, гарантійний талон |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | пульт ДК, на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 300 мл |
| Обсяг контейнера для води | 300 мл |
| Покриття | плитка, паркет, ламінат, кахель, лінолеум, килим |
| Розмір | 350 х 350 х 98 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | немає |
| Час заряджання | 6 год |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Так |
| Автозбільшення потужності на килимах | Ні |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота подолання порогів | 20 мм |
| Віртуальні стіни | Так |
| Датчик забруднення | Ні |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Так |
| Потужність всмоктування | 3000 Па |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Ні |
| Рівень шуму | 65 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Так |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Ні |
| Час роботи | 140 хв |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK)
Немає в наявності
Код товару: 610495
7 096 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Sencor SRV 9185BK - це інтелектуальний робот-пилосос, який ідеально очищає тверду підлогу та килими. Він поєднує в собі функції мийки та пилососа одночасно. Завдяки потужному всмоктувальному електродвигуну на 3 000 Па ви можете розраховувати на ідеальні результати. Іонно-літієва акумуляторна батарея ємністю 2 600 мАгод забезпечує до 140 хвилин роботи на одному заряді. Пристрій оснащений функцією автоматичного спорожнення пилозбірника безпосередньо в мішок, який знаходиться в зарядній станції. Завдяки великій місткості мішка об’ємом 3 л, вам не знадобиться турбуватися про спорожнення мішка на термін до 60 днів. Ідеальна орієнтація в просторі забезпечується лазерною навігацією за лідаром і низкою інтелектуальних датчиків. Для управління можна використовувати пульт ДК або мобільний додаток Sencor Home. Також можна запросто виконати сполучення Bluetooth. ОСНОВНІ ФУНКЦІЇ: - лазерна навігація по лідару для орієнтації в просторі; - автоматичне спорожнення пилозбірника; - потужність всмоктування 3 000 Па з підвищеними характеристиками при чищенні килимів; - іонно-літієва акумуляторна батарея преміум-класу ємністю 2 600 мАгод; - 4 рівні потужності пилососа та 3 рівні потужності мийки; - датчик TOF для точного очищення стін; - функції Multi-Rooming і Multi-Mapping для ефективного планування прибирання; - просте управління через додаток Sencor HOME або за допомогою пульта дистанційного керування; - Інтелектуальні датчики удару та падіння.
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/293x390l80mc0/61613138599651.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/438x390l80mc0/42594327492975.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/656x390l80mc0/71205776940985.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/396x390l80mc0/96481673179815.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/387x390l80mc0/65244019181768.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/586x390l80mc0/53702639322598.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/590x390l80mc0/35577936121419.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/586x390l80mc0/59166627438447.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/585x390l80mc0/85656573904237.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/585x390l80mc0/28540198837445.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/591x390l80mc0/68669051232193.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/587x390l80mc0/78152465046513.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/585x390l80mc0/18073593916497.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/587x390l80mc0/62497330942668.jpg)
![Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495] Робот-пилосос Sencor (SRV 9185BK) [610495]](/content/images/11/390x390l80mc0/89793900447659.jpg)