|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Живлення | Акумулятор |
| Колір | Black |
| Комплектація | робот-пилосос, станція самоочищення, картридж з технологією нейтралізації запахів, бічна щітка, 2х багаторазові мопи з мікрофібри, фільтр |
| Модель | RV2800YEEU |
| Тип | робот-пилосос з самоочищуванням |
| Тип батареї | Li-Ion |
| Тип прибирання | сухе, вологе |
| Турбошвидкість | Ні |
| Автоматична підзарядка (повернення на базу) | Так |
| Запоминание карт этажей | Так |
| Керування | на корпусі, через смартфон |
| Об'єм бака для сміття | 300 мл |
| Обсяг контейнера для води | нет данных |
| Покриття | килим з високим ворсом, килим з низьким ворсом, ковролін, ламінат, лінолеум, паркет, плитка, скло |
| Розмір | 369 х 340 х 488 мм |
| Сумісність з голосовими асистентами | є |
| Час заряджання | 4 год |
| Ємність акумулятора | 3000 мАг |
| Індикація застрягання | Ні |
| Індикація рівня заряджання | Ні |
| Автозбільшення потужності на килимах | Так |
| Вага | 3.89 кг. 5.56 кг |
| Висота подолання порогів | 25 мм |
| Віртуальні стіни | Ні |
| Голосовий звіт | Ні |
| Датчик забруднення | Так |
| Датчик перепаду висоти | Так |
| Датчик перешкод | Так |
| Звуковий сигнал | Ні |
| Камера | Ні |
| Мультикартографія | Ні |
| Прибирання за розкладом | Так |
| Продовження прибирання після підзарядки | Так |
| Рух робота на карті | Так |
| Рівень шуму | 69.4 дБ |
| Система антизаплутування в дротах | Ні |
| Станція автовивантаження сміття | Так |
| Технологія навігації | лазерна (Lidar) |
| Турбощітка | Ні |
| УФ лампа | Ні |
| Уникнення килимів під час вологого прибирання | Так |
| Час роботи | 100 хв |
| Потужність | 650 Вт |
Новий відгук або коментар
Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU)
Немає в наявності
Код товару: 615754
32 020 грн
32 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найкращий комбінований робот-пилосос і миючий прилад від Shark — ласкаво просимо до прибирання без вашої участі. Робот Shark PowerDetect NeverTouch 2-в-1 для прибирання підлоги автоматично очищує всі типи покриттів завдяки інтелектуальним технологіям і потім повертається до самоочисної базової станції NeverTouch, яка самостійно спорожнює резервуар зі сміттям і поповнює воду — готовий до наступного циклу. Базова станція NeverTouch із можливістю до 30 днів бездоганної роботи: Базова станція NeverTouch має два окремі резервуари для води — один для чистої, інший для брудної. Завдяки цьому до одного місяця її можна не обслуговувати. Автозаповнення чистою водою: Коли робот повертається до базової станції, вона самостійно наповнює його бак чистою водою. Обсяг робочого бака становить 1.7 л, чого достатньо для миття підлоги площею до 372 кв.м. Резервуар для брудної води вміщує відпрацьовану рідину й зберігає її до 30 днів. Автоматичне очищення: Після кожного прибирання робот повертається до базової станції та спорожнює свій вбудований пилозбірник у безмішкову базу. Конструкція дозволяє утримувати сміття до 30 днів, тож пристрій може працювати щодня без необхідності постійного очищення контейнера. Автоматичне сушіння: Після завершення циклу прибирання робот повертається до базової станції та просушує моп-насадку. Можна безперешкодно переходити з вологого прибирання на сухе — робот сам забирає моп-насадку та залишає її в базовій станції, без вашої участі. Технологія PowerDetect: Оптимізує кожен цикл прибирання, розпізнаючи особливості вашого помешкання й реагуючи на навколишнє середовище. Робот уникає перешкод і гарантує виконання прибирання до кінця. Технологія Dirt Detect виявляє найбрудніші ділянки та прихований бруд, автоматично підвищуючи потужність, рухаючись «вісімкою» й повторюючи проходи над забрудненими місцями, доки поверхня не стане чистою. Технологія Edge Detect за допомогою імпульсів повітря піднімає бруд із кутів підлоги, щоб він потрапив під центральну щітку. Технологія Floor Detect розрізняє килими й тверді покриття, автоматично регулюючи потужність всмоктування. Технологія NeverStuck: Робот самостійно піднімає або опускає корпус, щоб об’їжджати перешкоди та пороги, очищуючи більшу площу вашого помешкання. У режимах пилососа та мийки він також піднімається, щоб уникнути вологих килимів і захистити моп-насадку від намокання. Точне картографування простору: 360° LiDAR Vision швидко й точно створює карту кожного сантиметра вашого помешкання, дозволяючи роботу методично прибирати, розпізнаючи й обходячи предмети на своєму шляху вдень і вночі, пристосовуючись до щоденних змін. Робот, що сам заряджається в базовій станції, повертається туди, підзаряджається і продовжує прибирання з того місця, де зупинився. Налаштування прибирання в застосунку SharkClean: Легко плануйте розклад, обирайте зони прибирання, налаштовуйте режим для килимів і багато іншого. Сумісний із Alexa та Google Assistant.
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/79946955904411.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/22079762750025.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/35082602328177.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/41952473826787.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/76363526479374.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/13761811573325.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/88984654251249.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/219x390l80mc0/87225774671309.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/219x390l80mc0/94360736996638.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/690x390l80mc0/52458682494805.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/394x390l80mc0/78337240742865.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/469x390l80mc0/65437265409586.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/46859475085161.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/71325166954776.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/24741694388850.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/59119261023834.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/88467311694902.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/23042789670480.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/84712224785542.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/17330930435177.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/52013013064793.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/390x390l80mc0/79288140728884.jpg)
![Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754] Робот-пилосос Shark Detect Pro with Auto Empty System (RV2800YEEU) [615754]](/content/images/42/455x390l80mc0/42368307003863.jpg)