|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Бездротова мережа. Діапазон частот | 2.4 ГГц + 5 ГГц |
|---|---|
| Бездротова мережа. Захист інформації | WEP, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Бездротова мережа. Кількість антен | 3 шт |
| Бездротова мережа. Стандарт зв'язку IEEE 802.11 | a/n/ac, b/g/n |
| Бездротова мережа. Стандарти | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac |
| Бездротова мережа. Функції бездротового режиму | Статистика бездротового підключення, Доменне ім'я для авторизації |
| Гарантія | 24 міс. |
| Додатково | 2.4 & 5GHz |
| Додатково. Сертифікація | RoHS, CE |
| Додатково. Функції безпеки | WPA2-PSK, WPA-PSK, WEP |
| Дротова мережа. Кнопка скидання до заводських налаштувань | Так |
| Комплектація | Коротка інструкція, Підсилювач бездротового сигналу |
| Основні. Інтерфейс | 1 x RJ45 10/100/1000 |
| Основні. Підтримка операційних систем | Microsoft, NetWare, UNIX, Linux, Windows |
| Основні. Режими роботи | режим підсилювача Wi-Fi сигналу, точка доступу |
| Продуктивність. Максимальна швидкість з'єднання, Мбіт/с | 1167.00 |
| Стандарт швидкості Wi-Fi | 802.11 b/g/n/ac |
| Тип антени | зовнішня |
| Фізичні. Вага, г | 220.00 |
| Фізичні. Габарити, мм | 163x66.5x76.4 |
| Фізичні. Допустима вологість при експлуатації | 10–90 % |
| Фізичні. Допустима вологість при зберіганні | 5–90 % |
| Фізичні. Максимальна споживана потужність, Вт | 10 |
| Фізичні. Температура експлуатації | 0...+40°С |
| Фізичні. Температура зберігання | -40…+70 °C |
| Кількість портів | 1x10/100/1000TX |
Новий відгук або коментар
Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450)
Немає в наявності
Код товару: 104445
2 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
RE450 має підтримку стандарту Wi-Fi 802.11ac, що утричі швидший за стандарт 802.11n. RE450 надає високу швидкість дводіапазонного Wi-Fi до 1750 Мбіт/с, забезпечуючи надійне з'єднання для ресурсомістких завдань, як-от перегляд 4K/HD-відео, онлайн-ігор без затримок і завантаження файлів великого розміру.
Гігабітний порт Ethernet робить із підсилювача сигналу бездротовий міст, який дасть змогу під'єднувати дротовий пристрій, як-от програвач Blu-ray, ігрову консоль, пристрій відеоспостереження або Smart TV до вашої мережі Wi-Fi.
Просте встановлення з кнопкою RE
RE450 працює разом із будь-яким стандартним Wi-Fi маршрутизатором. Під'єднайте RE450 до маршрутизатора, натиснувши кнопку RE на підсилювачі, і потім натиснувши кнопку WPS на маршрутизатор (за наявності).
Після під'єднання до маршрутизатора ви зможете встановити RE450 в потрібному місці, і додаткове настроювання не знадобиться.
Розумний індикатор допоможе обрати найкраще місце розміщення підсилювача сигналу.
3 зовнішні дводіапазонні антени (3 x 2 дБі для 2.4 ГГц і 3 x 3 дБі для 5 ГГц) дадуть змогу збільшити покриття бездротової мережі та надійність з'єднання, допомагаючи вашим пристроям залишатися під'єднаними навіть у віддалених локаціях.
Високошвидкісний режим збільшує загальну продуктивність, поєднуючи пропускну здатність каналів 5 ГГц і 2.4 ГГц, створюючи високошвидкісне з'єднання, на якому одна смуга буде відправляти дані, а інша — отримувати.
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/269x390l80mc0/39661251156768.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/269x390l80mc0/16537161223887.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/519x390l80mc0/71431643071507.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/92107102572830.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/72119008266435.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/519x390l80mc0/29114794055271.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/32583546042255.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/16052520168679.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/70350039966103.jpg)
![Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445] Розширювач покриття WiFi TP-LINK AC1750, 1хGE, MESH (RE450) [104445]](/content/images/46/390x390l80mc0/85191058559211.jpg)