|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 270 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 29.5 г |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.32" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Операційна система | Zepp OS |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 466х466 |
| Розмір корпусу | 43.9 x 43.9 x 9.9 мм |
| Розмір ремінця | 135 - 195 мм |
| Серія | Amazfit Active 2 |
| Система навігації | GPS, Galileo, GLONASS |
| Скло | 2.5D Tempered Glass |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 10 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N)
Немає в наявності
Код товару: 604559
4 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Ідеальний вибір для активних людей Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport — це стильний аксесуар для чоловіків та жінок, які ведуть активний спосіб життя. Завдяки сучасному дизайну та потужним функціям він ідеально підходить для занять спортом, слідкування за здоров'ям і повсякденного використання. Чіткий AMOLED дисплей для комфортного використання Цей смарт-годинник оснащений круглим кольоровим AMOLED дисплеєм розміром 1.32 дюйма з роздільною здатністю 466 x 466 пікселів. Завдяки високій щільності пікселів та яскравим кольорам ви зможете зручно переглядати всі сповіщення та дані про свою активність навіть на яскравому сонці. Моніторинг здоров'я та фізичної активності Amazfit Active 2R Sport забезпечує повний контроль за вашим здоров’ям завдяки пульсометру, пульсоксиметру (кисень), акселерометру та барометру. Ви також зможете слідкувати за рівнем стресу, вимірювати кількість кроків та калорій, а також відстежувати ваш сон для покращення його якості. Підтримка музики та зручність сповіщень Завдяки функції керування музикою ви можете безпосередньо з годинника слухати улюблені треки під час тренувань. Отримуйте сповіщення про вхідні дзвінки, повідомлення з соціальних мереж і важливі події — без необхідності постійно брати телефон у руки. Надійність і тривала автономність З акумулятором ємністю 270 мАгод, Amazfit Active 2R Sport працює до 10 діб без підзарядки, що дозволяє вам зручно користуватися годинником протягом тривалого часу. Він також має вбудований вібромотор для сповіщень, що робить його ще зручнішим у використанні.
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/41951351560690.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/90148605922415.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/19723385728294.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/38805096098216.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/66272045933192.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/76709286065353.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/41700857465782.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/22140149569856.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/406x390l80mc0/14251857770068.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/28043112692930.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/389x390l80mc0/49601288382298.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport Black (W2437GL7N) [604559]](/content/images/17/390x390l80mc0/50321304574156.jpg)