|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 270 мАг |
|---|---|
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth |
| Висота корпусу | 43.9 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | акселерометр. барометр. гіроскоп. крокомір. пульсометр. термометр |
| Додатково | будильник. вібрація. вбудований динамік. вбудований мікрофон. календар. погода |
| Діагональ екрану | 1.32" |
| Захист | від води. 5 АТМ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпуса | нержавіюча сталь. полімерний композит |
| Моніторинг | Geo-зони. відстеження сну. кількість спалених калорій. пройденої відстані. фізичної активності. швидкість руху |
| Операційна система | Пропріетарна |
| Повідомлення | SMS. виклики. електронна пошта. події календаря. соціальні мережі. сповіщення з додатків |
| Роздільна здатність екрану | 466х466 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Сенсорний екран | Так |
| Система навігації | A-GPS. GPS |
| Сумісність з ОС | Android. iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.9 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час роботи | до 12 днів |
| Ширина корпусу | 43.9 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484)
Немає в наявності
Код товару: 704034
4 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black - це втілення стильних технологій, які роблять ваше повсякденне життя не лише простішим, але й продуктивнішим. Завдяки унісекс дизайну, цей пристрій ідеально вписується в гардероб як чоловіків, так і жінок, додаючи сучасного відтінку завдяки круглому циферблату.
Кольоровий AMOLED дисплей діагоналлю 1.32" вражає яскравістю та чіткістю зображення, забезпечуючи легкість перегляду інформації за будь-яких умов. У поєднанні з сенсорним екраном, управління стає інтуїтивним та швидким. Ви завжди будете на крок попереду завдяки можливості синхронізації зі смартфоном через Bluetooth, що дозволяє отримувати сповіщення, дзвінки та повідомлення безпосередньо на ваш смарт-годинник. Додатковий вбудований мікрофон і динамік відкривають можливість спілкування без смартфона.
З Amazfit Active 2R Sport ви отримуєте низку найсучасніших сенсорів, включаючи барометр, термометр, гіроскоп, акселерометр, пульсометр і крокомір. Ці можливості розширюють функціонал годинника, дозволяючи точно моніторити вашу фізичну активність, стежити за швидкістю руху, діяльністю у Geo-зонах, вимірювати пройдену відстань і стежити за кількістю спалених калорій. Аналітика сну дозволяє краще розуміти ваші відновлювальні процеси.
Навігаційні функції на базі A-GPS і GPS гарантують, що ви ніколи не втратите орієнтацію, будуючи маршрути та знаходячи нові дороги. Додаткові зручності, такі як вібрація, будильник, календар і прогноз погоди, перетворюють цей смарт-годинник на вашого особистого асистента, що сприяє раціональному розподілу часу та ефективному управлінню завданнями.
Корпус смарт-годинника виготовлений із нержавіючої сталі та полімерного композиту, що надає йому естетичної привабливості та гарантує довговічність. Захист від води дозволяє вам впевнено занурюватися у водні пригоди або користуватися ним під час тренувань на відкритому повітрі, не хвилюючись про несприятливі погодні умови.
Amazfit Active 2R Sport - це більше, ніж просто годинник. Це ваш надійний партнер у заняттях спортом і кращій організації повсякденних справ. Магічний баланс між інноваційними технологіями і людськими потребами, він стане вашим невід'ємним супутником на шляху до досягнення здоров'я, злагоди і щоденної мотивації. Оберіть Amazfit і розкрийте для себе всі переваги сучасного активного життя вже сьогодні!
Кольоровий AMOLED дисплей діагоналлю 1.32" вражає яскравістю та чіткістю зображення, забезпечуючи легкість перегляду інформації за будь-яких умов. У поєднанні з сенсорним екраном, управління стає інтуїтивним та швидким. Ви завжди будете на крок попереду завдяки можливості синхронізації зі смартфоном через Bluetooth, що дозволяє отримувати сповіщення, дзвінки та повідомлення безпосередньо на ваш смарт-годинник. Додатковий вбудований мікрофон і динамік відкривають можливість спілкування без смартфона.
З Amazfit Active 2R Sport ви отримуєте низку найсучасніших сенсорів, включаючи барометр, термометр, гіроскоп, акселерометр, пульсометр і крокомір. Ці можливості розширюють функціонал годинника, дозволяючи точно моніторити вашу фізичну активність, стежити за швидкістю руху, діяльністю у Geo-зонах, вимірювати пройдену відстань і стежити за кількістю спалених калорій. Аналітика сну дозволяє краще розуміти ваші відновлювальні процеси.
Навігаційні функції на базі A-GPS і GPS гарантують, що ви ніколи не втратите орієнтацію, будуючи маршрути та знаходячи нові дороги. Додаткові зручності, такі як вібрація, будильник, календар і прогноз погоди, перетворюють цей смарт-годинник на вашого особистого асистента, що сприяє раціональному розподілу часу та ефективному управлінню завданнями.
Корпус смарт-годинника виготовлений із нержавіючої сталі та полімерного композиту, що надає йому естетичної привабливості та гарантує довговічність. Захист від води дозволяє вам впевнено занурюватися у водні пригоди або користуватися ним під час тренувань на відкритому повітрі, не хвилюючись про несприятливі погодні умови.
Amazfit Active 2R Sport - це більше, ніж просто годинник. Це ваш надійний партнер у заняттях спортом і кращій організації повсякденних справ. Магічний баланс між інноваційними технологіями і людськими потребами, він стане вашим невід'ємним супутником на шляху до досягнення здоров'я, злагоди і щоденної мотивації. Оберіть Amazfit і розкрийте для себе всі переваги сучасного активного життя вже сьогодні!
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/27367114082464.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/39562352267106.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/79450140900663.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/68563050137750.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/96248053067691.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034] Смарт-годинник Amazfit Active 2R Sport W2437GL7N Black (1135484) [704034]](/content/images/33/390x390l80mc0/31429577570210.jpg)