|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 340 мАг |
|---|---|
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth |
| Вага | 27.9 г |
| Висота корпусу | 40.2 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | акселерометр. гіроскоп. крокомір. пульсометр |
| Додатково | будильник. вібрація. вбудований динамік. вбудований мікрофон. підтримка ШІ. погода |
| Діагональ екрану | 1.97” |
| Захист | від води. 5 АТМ |
| Колір ремінця | Чорний |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Моніторинг | відстеження сну. кількість спалених калорій. контроль місця розташування. підрахунок сходинок. пройденої відстані. фізичної активності. швидкість руху |
| Операційна система | Пропріетарна |
| Повідомлення | SMS. виклики. електронна пошта. нагадування. низький заряд гаджета. події календаря. соціальні мережі. сповіщення з додатків |
| Роздільна здатність екрану | 390х450 |
| Сенсорний екран | Так |
| Система навігації | GPS |
| Сумісність з ОС | Android. iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 10.45 мм |
| Форма годинника | квадратні |
| Час роботи | до 14 днів |
| Ширина корпусу | 46.3 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277)
Немає в наявності
Код товару: 707039
3 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) – це бездоганний вибір для тих, хто прагне поєднати стиль, зручність і функціональність в одному гаджеті. Цей пристрій, завдяки своєму унісекс-дизайну у формі квадрату, стане вишуканим доповненням до будь-якого стилю – будь то спортивний, повсякденний або діловий образ. Корпус з алюмінію не лише додає елегантності, а й гарантує довговічність, а вбудований захист від води дозволяє не турбуватися про можливі пошкодження від бризок чи дощу.
Amazfit Bip 6 оснащений яскравим AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 1.97”, який дарує чітке зображення з насиченими кольорами, забезпечуючи відмінну видимість навіть за яскравого денного світла. Сенсорний екран дозволяє легко керувати функціями годинника, реагуючи на найлегші дотики, що робить роботу з ним комфортною і приємною.
Для тих, хто цінує здоров'я і фізичну активність, Amazfit Bip 6 стає надійним помічником. Завдяки технології BioTracker, годинник постійно відстежує пульс, контролює сон та рівень стресу, здійснює підрахунок кроків і спалених калорій. Використовуючи інтегрований GPS та інші датчики, ви завжди знатимете, скільки пройшли і які досягнення отримали під час тренувань.
<.Подорожі та спілкування стануть простішими і зручнішими завдяки Bluetooth-з'єднанню, яке дозволяє здійснювати дзвінки та переглядати повідомлення без необхідності діставати смартфон. Вбудовані мікрофон і динамік нададуть змогу здійснювати дзвінки прямо з годинника, а функція підтримки штучного інтелекту спростить виконання завдань завдяки голосовому управлінню через ZeppFlow.
Для жінок особливою перевагою стане можливість відстежувати менструальний цикл, а з налаштуванням персональних повідомлень та сповіщень, Amazfit Bip 6 завжди надає актуальну інформацію, коли це потрібно. Модель пропонує більш ніж 400 циферблатів, які можна змінювати відповідно до настрою чи події, що додає особливого шарму вашому зовнішньому вигляду.
Батарея, що забезпечує до 14 днів роботи у стандартному режимі, робить цей смарт-годинник ідеальним партнером для активних людей, які цінують надійність і результативність. Amazfit Bip 6 – це не просто гаджет, а справжній супутник у будь-яких ситуаціях, який розкриває свій потенціал на повну завдяки сучасним технологіям та стильному дизайну.
Amazfit Bip 6 оснащений яскравим AMOLED-дисплеєм з діагоналлю 1.97”, який дарує чітке зображення з насиченими кольорами, забезпечуючи відмінну видимість навіть за яскравого денного світла. Сенсорний екран дозволяє легко керувати функціями годинника, реагуючи на найлегші дотики, що робить роботу з ним комфортною і приємною.
Для тих, хто цінує здоров'я і фізичну активність, Amazfit Bip 6 стає надійним помічником. Завдяки технології BioTracker, годинник постійно відстежує пульс, контролює сон та рівень стресу, здійснює підрахунок кроків і спалених калорій. Використовуючи інтегрований GPS та інші датчики, ви завжди знатимете, скільки пройшли і які досягнення отримали під час тренувань.
<.Подорожі та спілкування стануть простішими і зручнішими завдяки Bluetooth-з'єднанню, яке дозволяє здійснювати дзвінки та переглядати повідомлення без необхідності діставати смартфон. Вбудовані мікрофон і динамік нададуть змогу здійснювати дзвінки прямо з годинника, а функція підтримки штучного інтелекту спростить виконання завдань завдяки голосовому управлінню через ZeppFlow.
Для жінок особливою перевагою стане можливість відстежувати менструальний цикл, а з налаштуванням персональних повідомлень та сповіщень, Amazfit Bip 6 завжди надає актуальну інформацію, коли це потрібно. Модель пропонує більш ніж 400 циферблатів, які можна змінювати відповідно до настрою чи події, що додає особливого шарму вашому зовнішньому вигляду.
Батарея, що забезпечує до 14 днів роботи у стандартному режимі, робить цей смарт-годинник ідеальним партнером для активних людей, які цінують надійність і результативність. Amazfit Bip 6 – це не просто гаджет, а справжній супутник у будь-яких ситуаціях, який розкриває свій потенціал на повну завдяки сучасним технологіям та стильному дизайну.
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/83815112263770.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/83603289762594.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/24387569963932.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/49957084137206.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/88184873781570.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Black W2435AP1N (1147277) [707039]](/content/images/23/390x390l80mc0/39430675560404.jpg)