|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 340 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 27.9 г |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.97" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Pink |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Операційна система | Zepp OS |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 390x450 |
| Розмір корпусу | 46.3 x 40.2 x 10.45 мм |
| Розмір ремінця | 130 - 195 мм |
| Серія | Amazfit Bip 6 |
| Система навігації | GPS |
| Скло | Corning Gorilla Glass |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | прямокутна |
| Час роботи | до 14 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN)
Немає в наявності
Код товару: 604572
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості: Легкий алюмінієвий корпус з яскравим AMOLED-дисплеєм Точні дані про частоту серцевих скорочень і на основі технології BioTracker Більше 140 режимів тренувань, включаючи інтелектуальні силові тренування та навчання за допомогою штучного інтелекту До 14 днів роботи від батареї Безкоштовний додаток Zepp для контролю здоров’я і фітнесу, а також живлення Створені для задоволення вимог щоденного життя, Bip 6 — це щоденні смарт-годиники, які органічно поєднують у собі високоякісне відображення фітнесу з елегантним дизайном та інтелектуальними функціями. Завдяки передовим технологіям у сфері охорони здоров’я, інтелектуальному навчанню та бесперебойному підключенню вони дозволяють користувачам залишатися активними.
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572]](/content/images/27/410x390l80mc0/29530897365929.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572]](/content/images/27/443x390l80mc0/38474638558220.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572]](/content/images/27/390x390l80mc0/52897108482906.jpg)
![Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572] Смарт-годинник Amazfit Bip 6 Blush (W2435APAN) [604572]](/content/images/27/427x390l80mc0/45645748730284.jpg)