|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth |
|---|---|
| Вага | 35 г |
| Вбудована пам'ять | 512 КБ |
| Висота корпусу | 42.5 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчики | акселерометр. гіроскоп. крокомір. пульсометр |
| Додатково | керування музичним плеєром. управління камерою |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Захист | від вологи і пилу. IP68 |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Білий |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Моніторинг | пройденої відстані. фізичної активності. швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 32 КБ |
| Операційна система | Пропріетарна |
| Повідомлення | SMS. виклики. електронна пошта. нагадування. низький заряд гаджета. події календаря. соціальні мережі |
| Процесор | Pixart PAR2860QN |
| Підтримка SIM карт | без SIM-карти |
| Роздільна здатність екрану | 240х240 |
| Сенсорний екран | Так |
| Сумісність з ОС | Android. iOS |
| Тип | унісекс |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | TFT |
| Товщина корпусу | 10.7 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час роботи | до 4 днів |
| Ширина корпусу | 42.5 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW)
Немає в наявності
Код товару: 727328
599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт-годинник Canyon CNS-SW63SW Lollypop — це стильний та функціональний аксесуар, ідеально підібраний для сучасних чоловіків і жінок. Завдяки своєму універсальному дизайну та ряду унікальних характеристик, він стає незамінним помічником у щоденному житті.
Годинник вирізняється класичною круглою формою, що додає естетичності його зовнішньому вигляду. Він оснащений 1.3-дюймовим кольоровим дисплеєм на базі TFT-матриці, яка забезпечує яскраві та контрастні зображення незалежно від умов освітлення. Сенсорний екран дозволяє зручно керувати функціями годинника, роблячи його використання інтуїтивно зрозумілим та легким.
В основі Canyon CNS-SW63SW Lollypop лежить процесор Pixart PAR2860QN, завдяки якому пристрій працює швидко та без затримок. За допомогою технології Bluetooth 5.0, цей смарт-годинник миттєво з’єднується з вашим смартфоном, забезпечуючи синхронізацію всіх важливих даних у програмі Canyon Life.
Годинник сповнений численних вбудованих датчиків — пульсометра, крокоміра, гіроскопа та акселерометра, які дозволяють ефективно відстежувати фізичну активність, пройдену відстань та швидкість руху. Вбудований моніторинг якості сну допомагає оптимізувати ваш нічний відпочинок, покращуючи загальний стан здоров'я.
Серед додаткових функцій Canyon CNS-SW63SW Lollypop варто відзначити можливість керування камерою та музичним плеєром на вашому телефоні. Це робить його ідеальним для активного способу життя, коли важливо зберігати контроль навіть під час руху.
Іншим важливим аспектом цього годинника є змінний ремінець, який дає змогу легко адаптувати аксесуар до вашого стилю або настрою. Захищений міцний корпус із пластику гарантовано захистить від вологи та пилу завдяки ступеню захисту IP68. Це дозволяє занурюватися у пригоди без страху перед несприятливими умовами, адже годинник з вами навіть під час плавання або занять спортом на відкритому повітрі.
Смарт-годинник Canyon CNS-SW63SW Lollypop — це не просто годинник. Це стильний аксесуар, який мотивує піклуватися про своє здоров’я і завжди залишатися на висоті. Його функціональність, витончений дизайн та технічні можливості роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, передові технології та модний стиль в одному. Завдяки Canyon CNS-SW63SW Lollypop ви завжди будете на крок попереду, готові до нових викликів кожного дня!
Годинник вирізняється класичною круглою формою, що додає естетичності його зовнішньому вигляду. Він оснащений 1.3-дюймовим кольоровим дисплеєм на базі TFT-матриці, яка забезпечує яскраві та контрастні зображення незалежно від умов освітлення. Сенсорний екран дозволяє зручно керувати функціями годинника, роблячи його використання інтуїтивно зрозумілим та легким.
В основі Canyon CNS-SW63SW Lollypop лежить процесор Pixart PAR2860QN, завдяки якому пристрій працює швидко та без затримок. За допомогою технології Bluetooth 5.0, цей смарт-годинник миттєво з’єднується з вашим смартфоном, забезпечуючи синхронізацію всіх важливих даних у програмі Canyon Life.
Годинник сповнений численних вбудованих датчиків — пульсометра, крокоміра, гіроскопа та акселерометра, які дозволяють ефективно відстежувати фізичну активність, пройдену відстань та швидкість руху. Вбудований моніторинг якості сну допомагає оптимізувати ваш нічний відпочинок, покращуючи загальний стан здоров'я.
Серед додаткових функцій Canyon CNS-SW63SW Lollypop варто відзначити можливість керування камерою та музичним плеєром на вашому телефоні. Це робить його ідеальним для активного способу життя, коли важливо зберігати контроль навіть під час руху.
Іншим важливим аспектом цього годинника є змінний ремінець, який дає змогу легко адаптувати аксесуар до вашого стилю або настрою. Захищений міцний корпус із пластику гарантовано захистить від вологи та пилу завдяки ступеню захисту IP68. Це дозволяє занурюватися у пригоди без страху перед несприятливими умовами, адже годинник з вами навіть під час плавання або занять спортом на відкритому повітрі.
Смарт-годинник Canyon CNS-SW63SW Lollypop — це не просто годинник. Це стильний аксесуар, який мотивує піклуватися про своє здоров’я і завжди залишатися на висоті. Його функціональність, витончений дизайн та технічні можливості роблять його ідеальним вибором для тих, хто цінує якість, передові технології та модний стиль в одному. Завдяки Canyon CNS-SW63SW Lollypop ви завжди будете на крок попереду, готові до нових викликів кожного дня!
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/60102282793117.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/61101021720704.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/79512719919766.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/61142419708354.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/55654059142299.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/92936398720919.jpg)
![Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328] Смарт-годинник Canyon Lollypop (CNS-SW63SW) [727328]](/content/images/42/390x390l80mc0/80843253907879.jpg)