|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 56 г |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.4" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал, пластик |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 454х454 |
| Розмір корпусу | 47 x 47 x 12.9 мм |
| Розмір ремінця | 135 - 205 мм |
| Серія | Garmin Forerunner 970 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Скло | Sapphire |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 15 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Garmin Forerunner 970 French Gray Soft Gold Titanium with French Gray/Translucent Indigo Silicone with Soft Gold Buckle (010-02969-62)
Немає в наявності
Код товару: 613062
33 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Garmin Forerunner 970 Професійний годинник для бігу з GPS, мікрофоном та ліхтариком Особливості: Яскравий 1,4-дюймовий AMOLED-дисплей До 26 годин роботи батареї в режимі GPS Розширені функції для тренувань та відновлення Вбудовані карти з технологією SatIQ та багатодіапазонним GPS Легкий титановий безель та міцна сапфірова лінза Вбудований світлодіодний ліхтарик Дисплей AMOLED, сапфірова лінза та титановий безель Надміцність та комфорт вам гарантовані. Сапфір практично невразливий для подряпин навіть від твердих частинок. Титан же, володіючи високою міцністю та стійкістю до механічних впливів, захищає корпус годинника від деформацій. А його стійкість до корозії запобігає руйнуванню корпусу під впливом вологи, хімічних речовин та інших агресивних середовищ. І не забуваємо, що титан значно легше стали, що робить розумний годинник Garmin Forerunner 970 зручним для носіння - вони не перевантажують зап’ястя. Годинник Forerunner 970 створювався для тренувань з бігу Пристрої оснащені широким пакетом функцій для відстеження параметрів бігу, таких як швидкість, дистанція, темп, частота серцевих скорочень, економічність бігу (максимізація швидкості при мінімальному споживанні енергії), толерантність бігу (стійкість до навантажень) і багато інших, і пропонують різні режими тренувань для різних рівнів підготовки. Автономність пристроїв – до 15 днів без підзарядки в режимі смарт-годинника. Користь для бігунів очевидна: ви рідше заряджатимете смарт-годинник, що особливо зручно під час тривалих забігів і тренувань. GPS-годинник з повнокольоровими картами та покращеною навігацією допоможуть вам знайти свій маршрут Якщо маршрут пролягає через малознайому місцевість або складні траси, виручать повнокольорові карти в смарт-годиннику Forerunner 970. Вони полегшують орієнтування, особливо в умовах поганої видимості. Ви можете заздалегідь спланувати свій біговий маршрут, вивчивши карту на годиннику. До того ж з картами легше відстежувати свій прогрес: ви бачите, де біжите, які повороти робите і як рухаєтеся маршрутом. А якщо заблукаєте, карта допоможе повернутися на маршрут або знайти вихід. І, звичайно, візуальне подання маршруту робить тренування цікавішими та захоплюючими. Дайте іншим знати, що ви тут! У корпус бігового годинника Forerunner 970 вбудований світлодіодний ліхтарик. Для бігуна, особливо під час пробіжки при недостатньому освітленні, це надзвичайно корисний інструмент, який дозволяє краще орієнтуватися в темряві, бачити перешкоди та покращує безпеку, роблячи бігуна більш помітним для інших. «Не можу говорити. Я зараз на пробіжці! Чи знайома вам така ситуація, коли відволікають від тренування телефонними дзвінками? А у вас немає можливості перервати активність або просто незручно взяти в спітнілі руки телефон? Якщо так, то розумний годинник Forerunner 970 вас порадує тим, що в їхній корпус інтегровані динамік і мікрофон, за допомогою яких можна приймати дзвінки під час пробіжки прямо на зап’ястя.