|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | немає даних |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 47 г |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.4" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Whitestone |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | полімер, силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 454х454 |
| Розмір корпусу | 45 х 45 х 12 мм |
| Розмір ремінця | 135 - 200 мм |
| Серія | Garmin Venu 3 |
| Система навігації | GPS, Galileo, GLONASS |
| Скло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 14 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50)
Немає в наявності
Код товару: 604508
16 334 грн
16 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пізнайте себе справжнього! Venu 3 пропонує розширені функції для здоров’я та фітнесу, можливість здійснювати дзвінки та надсилати текстові повідомлення. Це більше, ніж просто смартгодинник. Це ваш особистий тренер на зап’ясті, який буде підтримувати вас у досягненні будь-якої мети. Переваги: Яскравий 1,4-дюймовий сенсорний дисплей AMOLED. До 14 днів автономної роботи в режимі смартгодинника. Детальна інформація про здоров’я та гарне самопочуття. Розширені функції для фітнесу та спорту. Працює з додатком Garmin Connect на смартфонах IPhone та Android. Легкий 45-міліметровий корпус з безелем з нержавіючої сталі. Функції, які Ви полюбите Моніторинг енергії Body Battery Відстежуйте рівень енергії у вашому тілі протягом дня та знайте, коли ваш організм заряджений і готовий до активності, а коли виснажений і потребує підзарядки за допомогою спокійного сну. Отримайте більше інформації та особистих спостережень про те, як сон, денний відпочинок, щоденна активність та високий рівень стресу впливають на вашу енергію. Інструктор зі сну Отримайте оцінку сну та персональні інструкції щодо того, скільки часу вам потрібно виділити на сон і як ви можете його покращити. Відстежуйте різні фази сну, денний сон, переглядайте ключові показники за період сну, такі як стан ВСР, щоб краще зрозуміти стан свого здоров’я2. Вбудовані спортивні програми Відстежуйте свою активність, скориставшись більше ніж 30 попередньо завантаженими GPS-додатками та спортивними програмами для закритих приміщень, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні, вправи для людей в інвалідних візках та багато інших. Вбудований динамік та мікрофон У парі з сумісним смартфоном здійснюйте та приймайте телефонні виклики прямо зі свого годинника. Щоб відповідати на текстові повідомлення з годинника використовуйте голосовий помічник смартфона. Користь від тренувань та час відновлення Краще зрозумійте, як кожне тренування впливає на ваш організм і скільки часу вам потрібно для відновлення, щоб ви могли прийняти будь-який фітнес-виклик. Ранковий звіт Отримуйте огляд вашого сну, відновлення, записів у календарі, стану серцевого ритму та багато іншої інформації, щойно прокинувшись. Ранковий звіт можна налаштувати так, щоб він відображав лише ту інформацію, яку ви хочете бачити.
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/390x390l80mc0/59766199555824.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/333x390l80mc0/40985246909414.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/333x390l80mc0/57556634807942.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/330x390l80mc0/48106631735421.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/331x390l80mc0/77862773185982.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/374x390l80mc0/11310156049736.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/384x390l80mc0/11263716667678.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/371x390l80mc0/26273509952493.jpg)
![Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508] Смарт-годинник Garmin Venu 3 Silver Stainless Steel Bezel with Whitestone Case and Silicone Band (010-02784-50) [604508]](/content/images/16/693x390l80mc0/52711940173524.jpg)