|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| SIM-карта | Ні |
|---|---|
| SMS | Так |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi, ANT+ |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 38 г |
| Вбудована пам'ять | 8 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.4" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Gray |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | полімерний сплав |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 454х454 |
| Розмір корпусу | 45 х 45 х 12 мм |
| Розмір ремінця | 135 - 200 мм |
| Серія | Garmin Venu 4 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Скло | Corning Gorilla Glass 3 |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 12 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Garmin Venu 4 45mm Silver with Siliver Gray Silicone (010-03014-41)
Немає в наявності
Код товару: 619259
21 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зустрічайте нове покоління легендарної серії — Garmin Venu 4. Це не просто смарт-годинник, а ваш персональний коуч, дієтолог та стильний аксесуар, що працює 24/7. Поєднуючи преміальний дизайн та передові датчики моніторингу здоров’я, Venu 4 створений для тих, хто прагне балансу між активним життям та внутрішнім спокоєм. Приголомшливий AMOLED-дисплей: ще яскравіший та чіткіший екран із тоншими рамками, що забезпечує ідеальну видимість навіть під прямим сонячним промінням. Автономність до 12 днів роботи в режимі смарт-годинника. Забудьте про щоденне заряджання. Вдосконалений моніторинг здоров’я. Крокуйте у бік здоровішого способу життя з функціями контролю здоров’я 24/7: Body Battery, стрес, Pulse Ox2 і показниками жіночого здоров’я, включно з оцінкою періоду овуляції тощо. Отримуйте оцінку сну з ключовими даними, як-от ВСР і температура шкіри та персоналізовані рекомендації щодо його покращення. Функція вирівнювання сну допоможе визначити, чи ваш режим сну відповідає природним циркадним ритмам. Фіксуйте власні або вже встановлені звички, наприклад, споживання кофеїну чи алкоголю, і переглядайте звіти в додатку Garmin Connect, щоб побачити, як ваші щоденні рішення впливають на сон, рівень стресу та ВСР. Годинник містить понад 80 спортивних профілів з GPS та для занять у приміщенні. Досягайте своїх цілей з планами Garmin Coach для бігу, велоспорту, силових та фітнес-тренувань. Щоденні рекомендовані тренування адаптуються під ваші показники. Яскравий LED-ліхтарик забезпечує зручне підсвічування, коли це потрібно. Під’єднавши годинник до смартфона, приймайте та здійснюйте дзвінки зі свого зап’ястя. Підтримується керування голосом для функцій годинника та голосового асистента смартфона.