|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 400 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Так |
| Будильник | Так |
| Вага | 30.4 г |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Висота корпусу | 44.5 мм |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | SpO2 |
| Дизайн | класичний |
| Дисплей | Кольоровий |
| Для дітей | Ні |
| Додатково | управління камерою |
| Діагональ екрану | 1.82" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Так |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | фтореластомер |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Операційна система | Harmony OS |
| Оснащення | GPS, Крокомір |
| Особливості | Шагомір; Акселерометр; Барометр; Лічильник калорій; Пульсометр; Датчик кисню у крові; Лічильник биття серця; Швидкість руху; Гироскоп; Повідомлення про вхідний дзвінок; Повідомлення: Соціальні мережі, Електронна пошта, SMS, Виклики, Події календаря; Управ |
| Повідомлення | соціальні мережі |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 408x480 |
| Розмір корпусу | 44.5 х 40 х 9.3 мм |
| Розмір ремінця | 130 - 210 мм |
| Розміри, мм | 44.5 х 40 х 9.3 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Huawei Watch Fit 4 Pro |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | унісекс |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | бездротова |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.3 мм |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | прямокутна |
| Час роботи | до 10 днів |
| Ширина корпусу | 40 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK)
Немає в наявності
Код товару: 616688
10 538 грн
10 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Huawei Watch Fit 4 Pro – перший годинник Pro-серії Huawei в прямокутному дизайні. Fit 4 Pro зроблений з найкращих матеріалів: корпус виготовлений з міцного алюмінію авіаційного класу, екран яскравістю до 3000 ніт прикриває штучне сапфірове скло, а безель зроблений з титану. Watch Fit 4 Pro оснащений сучасними функціями моніторингу здоров’я та має всі необхідні атрибути професійного спортивного годинника. Система Dual Band GPS з антеною Huawei SunFlower забезпечує відмінну точність позиціювання в горах, міській забудові та на воді. Офлайн-карти дозволяють завантажувати маршрути тренувань та значно полегшують навігацію. Годинник підтримує режими трейлового бігу, фрідайвінгу зі сповіщеннями щодо швидкості занурення та глибини, а також має ексклюзивний режим гольфу. Система Huawei TruSense та підтримка ЕКГ дозволяють Huawei Watch Fit 4 Pro точно реєструвати кожен удар серця для підрахунку активності. Годинник працює з усіма актуальними Android та iOS смартфонами. В залежності від умов використання він здатен працювати до 10 днів, або 7 днів за типового використання.
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/39163744910312.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/16954511901047.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/19746824410003.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/41511237713906.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/82539394532912.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688] Смарт-годинник Huawei Watch Fit 4 Pro Black (55020EYK) [616688]](/content/images/36/390x390l80mc0/63538189908166.jpg)