|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 867 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 6.0 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Так |
| Будильник | Так |
| Вага | 51.3 г |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Висота корпусу | 41.3 мм |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | акселерометр. гіроскоп. датчик зняття з руки. крокомір. пульсометр. SpO2 |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Додатково | будильник. вібрація. календар. керування музичним плеєром. погода. пошук годинника. секундомір |
| Діагональ екрану | 1.47" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Так |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | фтореластомер |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Моніторинг | відстеження сну. кількість спалених калорій. Оксиметр. пройденої відстані. фізичної активності. швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 64 МБ |
| Операційна система | Harmony OS |
| Особливості | Акселерометр Гіроскоп Магнітометр Оптичний датчик серцевого ритму Барометр Датчик температури Датчик навколишнього освітлення Кнопка «Додому» (обертова заводна коронка) та бічна кнопка Вимоги до системи: Android 9.0 або пізнішої версії/iOS 13.0 |
| Повідомлення | MMS. SMS. виклики. втрата зв'язку з пристроєм. електронна пошта. нагадування. низький заряд гаджета. події календаря. сповіщення з додатків |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 466х466 |
| Розмір корпусу | 46 x 46 x 10.95 мм |
| Розмір ремінця | 140 - 210 мм |
| Розміри, мм | 46 х 46 х 10.95 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Huawei Watch GT 6 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип | унісекс |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.99 мм |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 21 днів |
| Ширина корпусу | 41.3 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX)
Немає в наявності
Код товару: 616690
11 235 грн
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Класичний стиль з сучасним наповненням Huawei Watch GT 6 46mm поєднує традиційний дизайн із сучасними технологіями, створюючи елегантний аксесуар для щоденного використання. Лаконічний корпус, тонкі рамки навколо дисплея та збалансовані пропорції роблять модель універсальною — підходить як до ділового образу, так і до спортивного стилю. Вражаючий AMOLED-дисплей Годинник оснащений 1.47" AMOLED-екраном із яскравістю до 3000 ніт, що забезпечує ідеальну читабельність навіть під прямим сонячним світлом. Висока роздільна здатність та глибокі відтінки створюють ефект живого зображення, а плавний інтерфейс робить взаємодію максимально комфортною. До 21 дня роботи без підзарядки Серія GT 6 отримала збільшені акумулятори, що дозволило суттєво розширити автономність. Huawei Watch GT 6 46mm здатен працювати до 21 дня на одному заряді, навіть при активному використанні функцій здоров’я, тренувань та сповіщень. Оновлена Harmony OS 6 Годинник працює на Harmony OS 6 із переробленим інтерфейсом та покращеною роботою зі сповіщеннями. Модель сумісна як із iPhone, так і з актуальними Android-смартфонами, що робить її зручним вибором для користувачів різних платформ. Точні датчики здоров’я та тренувань Система TruSense включає оптичний пульсометр нового покоління, точність якого наближається до професійних нагрудних сенсорів. У поєднанні з оновленим двохдіапазонним GPS SunFlower годинник детально фіксує спортивні показники як у приміщенні, так і на відкритому повітрі. Huawei Watch GT 6 46mm — це розумний годинник, що поєднує класичний вигляд, топову автономність і точні алгоритми моніторингу, створюючи ідеальний інструмент для тих, хто веде активне та збалансоване життя.
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/390x390l80mc0/39609892203578.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/381x390l80mc0/91775076256635.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/376x390l80mc0/60678540648636.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/372x390l80mc0/72969296383859.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/339x390l80mc0/82691234442088.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/240x390l80mc0/82239484175761.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/496x390l80mc0/28502581063860.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/496x390l80mc0/49955999662484.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/420x390l80mc0/98765825682402.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/496x390l80mc0/49009052421065.jpg)
![Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690] Смарт-годинник Huawei Watch GT 6 46mm Black with Black Fluoroelastomer Strap (55020FTX) [616690]](/content/images/45/870x333l80mc0/90377386202905.jpg)