|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−30%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 360 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 50 г |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Ні |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.6" |
| Захист | є |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 480x480 |
| Розмір корпусу | 46.8 х 46.8 х 12.4 мм |
| Розмір ремінця | 22 мм |
| Серія | iMiki HOLO Ultra |
| Система навігації | немає |
| Скло | - |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 7 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap)
Немає в наявності
Код товару: 604537
2 239 грн
3 199 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Функції Моніторинг кроків, моніторинг калорій, SOS, монітор натискання, монітор емоцій, тренування дихання, калькулятор, жіноче здоров'я, регулювання яскравості, відхилення виклику, керування музикою, керування камерою, вхідний виклик, SMS-повідомлення, push-повідомлення програми, нагадування про сидяче положення, нагадування про низький заряд батареї, прогноз погоди, секундомір, дихальні вправи, ліхтарик, пошук телефону, ігри, кілька тем, режим «Не турбувати», запис вправ, таймер, скидання, інформація про прошивку
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/390x390l80mc0/41661420671751.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/23131133480036.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/390x390l80mc0/23382248772934.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/75984092606601.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/20163177819133.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/78791211747797.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/76431756526219.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/29867734045692.jpg)
![Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537] Смарт-годинник (iMiki HOLO Ultra Black Magnetic Strap) [604537]](/content/images/45/387x390l80mc0/92644509771148.jpg)