|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 300 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 29 г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Ні |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 2.01" |
| Захист | WR20 (2 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 240x296 |
| Розмір корпусу | 51 x 41 x 9.8 мм |
| Розмір ремінця | 22 x 248 мм |
| Серія | Mibro Watch C4 |
| Система навігації | немає |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | TFT |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | прямокутна |
| Час роботи | до 10 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray)
Немає в наявності
Код товару: 607461
1 399 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт-годинник Mibro Watch C4 з яскравим та елегантним дизайном здатний вдало доповнити будь-який твій стиль від ділового до повсякденного. Годинник забезпечує точні дані про основні показники здоров’я, інформацію про тренування та особисті спортивні досягнення. Понад 100 спортивних режимів допоможуть залишатися у формі. За допомогою годинника ти зможеш легко відповідати на вхідні дзвінки прямо з зап’ястя, а ще вони не дадуть пропустити важливий дзвінок або запізнитися на заплановану зустріч. Завдяки потужній батареї час автономної роботи гаджета сягає 10 днів. Високоточні сенсори разом з орієнтованою на здоров’я операційною системою стежать за твоїм самопочуттям в режимі 24/7 і надають звіт за трьома важливими показниками: рівнем насичення крові киснем, рівнем стресу та частотою серцевого ритму. При виявленні відхилень від норми за будь-яким показником ти отримаєш оповіщення і зможеш швидко вжити заходів, щоб виправити ситуацію.
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/390x390l80mc0/40608304969843.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/390x390l80mc0/34486040025342.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/390x390l80mc0/27673293647768.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/390x390l80mc0/12302046369108.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/452x390l80mc0/40462634425465.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/588x390l80mc0/40077316397957.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/771x390l80mc0/84668106621177.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/453x390l80mc0/36748641870653.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461] Смарт-годинник Mibro Watch (C4 Dark Gray) [607461]](/content/images/38/851x390l80mc0/33789946005854.jpg)