|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 400 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Ні |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 53.2 г |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Ні |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Захист | WR20 (2 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Brown |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 360x360 |
| Розмір корпусу | 49.3 x 44.8 x 11.2 мм |
| Розмір ремінця | 22 x 246 мм |
| Серія | Mibro Watch Lite 3 |
| Система навігації | немає |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 12 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray)
Немає в наявності
Код товару: 613973
1 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Годинник Mibro Watch Lite 3 з функцією дзвінків через Bluetooth дозволяє залишатися на зв’язку під час тренувань, активностей на свіжому повітрі та туристичних походів. Більше не потрібно діставати смартфон із кишені, щоб відповісти на дзвінок. Amoled-екран з HD-роздільною здатністю забезпечує комфортне зчитування чітко відображеної інформації. Вибирай один із 100 спортивних режимів, щоб відстежувати свій прогрес у звітах про проведені тренування. Високий рівень вологонепроникності корпусу дозволяє використовувати годинник у процесі занять водними видами спорту. AMOLED-екран високої чіткості відображає ще більше деталей та важливої ??інформації за будь-якого рівня освітлення навколо. 1,3-дюймовий дисплей з роздільною здатністю 360x360 має частоту оновлення до 60 кадрів за секунду. Зручний для фізичної взаємодії та пошуку необхідної інформації про проведені активності. Користувач може вибрати відповідний дизайн дисплея, який відображатиме максимальний обсяг корисної інформації у кожному індивідуальному випадку. Аксесуар можна доповнити ремінцями із силікону або м’якої шкіри. Вони витримують активне щоденне використання, приносячи користувачеві максимум комфорту. За допомогою годинника Mibro Watch Lite 3 ти можеш відстежувати насичення крові киснем, частоту серцевих скорочень та рівень стресу протягом усього дня. Ці показники збираються до звітів, які можна аналізувати для пошуку фізіологічних причин зміни стану здоров’я.
![Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973] Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973]](/content/images/25/390x390l80mc0/52294226789481.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973] Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973]](/content/images/25/390x390l80mc0/43104226113755.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973] Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973]](/content/images/25/390x390l80mc0/24328381885510.jpg)
![Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973] Смарт-годинник Mibro Watch (Lite 3 Dark Gray) [613973]](/content/images/25/390x390l80mc0/89327317593600.jpg)