|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 300 мАг |
|---|---|
| Ємність батареї, mAh | 300.00 |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 28.8 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Висота корпусу | 40.4 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | SpO2 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Додатково | NFC, акселерометр, гіроскоп, пульсометр, барометр, компас, моніторинг рівня насичення крові киснем (SpO2), гучномовець, висотомір, BioActive, температура (шкіра) |
| Діагональ екрану | 1.3" |
| Захист | водонепроникність 5АТМ, IP68, MIL-STD 810H сертифікована, ECG сертифікована |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Ні |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Так |
| Кольоровість екрану | кольоровий |
| Колір ремінця | Зелений |
| Кількість ядер | 5 |
| Маса, г | 28.80 |
| Матеріал корпуса | алюміній, сапфірове скло |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Операційна система | Android Wear OS 5 |
| Особливості | Samsung BioActive Sensor (оптичний датчик біосигналу + електричний сигнал серця + аналіз біоелектричного імпедансу), датчик температури, акселерометр, барометр, гіроскоп, геомагнітний датчик, датчик освітленості Зарядка: Швидка зарядка (Бездротова зарядка |
| Повідомлення | події календаря |
| Профілі Bluetooth | A2DP, LE |
| Процесор | Exynos W1000 (5 Core, 3nm) |
| Роздільна здатність екрану | 432x432 |
| Розмір корпусу | 40 мм |
| Розміри, мм | 40.4 х 40.4 х 9.7 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Samsung Galaxy Watch 7 |
| Система навігації | GPS, ГЛОНАСС, Galileo, BDS |
| Спосіб оповіщення | Світлове сповіщення, Вібрація, Звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Тип зарядки | бездротова зарядка |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час роботи | Час використання (годин, AOD вимкнено): До 40 Час роботи (годин, AOD увімкнено): До 30 |
| Ширина корпусу | 40.4 мм |
| Щільність пікселів | 327 ppi |
Новий відгук або коментар
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK)
Немає в наявності
Код товару: 202016
10 780 грн
11 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm (SM-L300NZGASEK) Green
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/381x390l80mc0/77638350856282.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/257x390l80mc0/39105910937585.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/350x390l80mc0/85104611532143.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/600x112l80mc0/17111527666942.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/348x390l80mc0/36774523730215.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 40mm Green (SM-L300NZGASEK) [202016]](/content/images/29/410x390l80mc0/26856168528397.png)