|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−11%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 425 мАг |
|---|---|
| Ємність батареї, mAh | 425.00 |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 33.8 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Висота корпусу | 44.4 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | SpO2 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Додатково | NFC, акселерометр, гіроскоп, пульсометр, Wi-Fi, барометр, компас, моніторинг рівня насичення крові киснем (SpO2), гучномовець, висотомір, BioActive, температура (шкіра), монітор артеріального тиску |
| Діагональ екрану | 1.5" |
| Захист | водонепроникність 5АТМ, IP68, сапфірове скло, завжди включений дисплей, ECG сертифікована, алюмінієва рама Armor 2 з більшою стійкістю до падінь і подряпин |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Ні |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Так |
| Кольоровість екрану | кольоровий |
| Колір ремінця | Сріблястий |
| Кількість ядер | 5 |
| Маса, г | 33.80 |
| Матеріал корпуса | алюміній, сапфірове скло |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Операційна система | Android Wear OS 5 |
| Особливості | Samsung BioActive Sensor (оптичний датчик біосигналу + електричний сигнал серця + аналіз біоелектричного імпедансу), датчик температури, акселерометр, барометр, гіроскоп, геомагнітний датчик, датчик освітленості Зарядка: Швидка зарядка (Бездротова зарядка |
| Повідомлення | події календаря |
| Профілі Bluetooth | A2DP, LE |
| Процесор | Exynos W1000 (5 Core, 3nm) |
| Роздільна здатність екрану | 480x480 |
| Розмір корпусу | 44 мм |
| Розміри, мм | 44.4 х 44.4 х 9.7 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Samsung Galaxy Watch 7 |
| Система навігації | GPS, ГЛОНАСС, BeiDou, BDS |
| Спосіб оповіщення | Вібрація, Звуковий сигнал, Світлове сповіщення |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | Розумний годинник |
| Тип екрану | Super AMOLED |
| Тип зарядки | бездротова зарядка |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 9.7 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час роботи | 1-2 дні |
| Ширина корпусу | 44.4 мм |
| Щільність пікселів | 327 ppi |
Новий відгук або коментар
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK)
Немає в наявності
Код товару: 202014
13 280 грн
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm (SM-L310NZSASEK) Silver
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/377x390l80mc0/30911530662397.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/252x390l80mc0/95788808808703.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/350x390l80mc0/21138329727207.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/870x158l80mc0/34017188226530.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/334x390l80mc0/48875521328205.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 7 44mm Silver (SM-L310NZSASEK) [202014]](/content/images/27/412x390l80mc0/31219479741852.png)