|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−28%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 590 мАг |
|---|---|
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Вага | 60 |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Висота корпусу | 47.4 мм |
| Гарантія | 12 міс. |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | SpO2 |
| Дисплей | Сенсорний |
| Додатково | управління камерою |
| Діагональ екрану | 1.5" |
| Захист | MIL-STD-810H |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Так |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Так |
| Колір ремінця | Помаранчевий |
| Кількість ядер | 5 |
| Матеріал корпуса | титан |
| Моніторинг | швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Операційна система | Android Wear OS 5 |
| Особливості | Samsung BioActive Sensor (оптичний датчик біосигналу + електричний сигнал серця + аналіз біоелектричного імпедансу), датчик температури, акселерометр, барометр, гіроскоп, геомагнітний датчик, датчик освітленості Швидка зарядка (Бездротова зарядка WPC) Wea |
| Повідомлення | події календаря |
| Процесор | Exynos W1000 (5 Core, 3nm) |
| Підтримка SIM карт | eSIM |
| Роздільна здатність екрану | 480x480 |
| Розмір корпусу | 47 мм |
| Розміри, мм | 47.4 х 47.4 х 12.1 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Samsung Galaxy Watch Ultra |
| Система навігації | GPS |
| Спосіб оповіщення | Вібрація, Звуковий сигнал, Світлове сповіщення |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | унісекс |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 12.1 мм |
| Форма годинника | круглі |
| Час роботи | Час використання (годин, AOD вимкнено): До 80 Час роботи (годин, AOD увімкнено): До 60 |
| Ширина корпусу | 47.4 мм |
Новий відгук або коментар
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK)
Немає в наявності
Код товару: 202013
20 832 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra (SM-L705FDAASEK) Titanium Gray
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/372x390l80mc0/18124444627694.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/357x390l80mc0/56961915133939.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/411x390l80mc0/30348961508799.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/263x390l80mc0/82060917898138.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/363x390l80mc0/57863535728702.png)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch Ultra Titanium Gray (SM-L705FDAASEK) [202013]](/content/images/26/870x167l80mc0/22534021078168.png)