|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 325 мАгод |
| Ємність батареї, mAh | 325.00 |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Так |
| Будильник | Так |
| Вага | 30 г |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Висота корпусу | 42.7 мм |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Датчик освітлення | Так |
| Датчики | акселерометр. барометр. гіроскоп. датчик зняття з руки. компас. крокомір. пульсометр. SpO2 |
| Дизайн | класичний |
| Дисплей | Сенсорний |
| Для дітей | Ні |
| Додатково | аудіо-плеєр. будильник. вібрація. вбудований динамік. вбудований мікрофон. голосовий виклик. ЕКГ. електронна книга. календар. керування музичним плеєром. можливість відправляти голосові повідомлення. нотатки. органайзер. перегляд зображень. погода. пошук |
| Діагональ екрану | 1.34" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Захист від вологи | Так |
| Захист від ударів | Ні |
| Знімний ремінець | Так |
| Керування музикою | Так |
| Керування фотокамерою смартфона | Ні |
| Колір ремінця | Білий |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Кількість ядер | 5 |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Маса, г | 30.00 |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Матеріал ремінця | силікон |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Моніторинг | відстеження сну. кількість спалених калорій. контроль місця розташування. Оксиметр. Оптичний датчик серцевого ритму. пройденої відстані. фізичної активності. швидкість руху |
| Оперативна пам'ять | 2 ГБ |
| Операційна система | Wear OS |
| Особливості | Лічильник калорій; Крокомір; Антиоксидантний індекс; Навантаження на судини; Акселерометр; Барометр; Гіроскоп; Датчик освітленості; Оптичний датчик серцевого ритму; Геомагнітний датчик; Датчик аналізу біоелектричного імпедансу; Електричний датчик серцевог |
| Повідомлення | SMS. виклики. втрата зв'язку з пристроєм. електронна пошта. нагадування. низький заряд гаджета. події календаря |
| Профілі Bluetooth | A2DP, LE |
| Процесор | Exynos W1000 (5 Core, 3nm) |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 438x438 |
| Розмір корпусу | 40.4 x 42.7 x 8.6 мм |
| Розмір ремінця | 20 мм |
| Розміри, мм | 40.4 x 42.7 x 8.6 |
| Сенсорний екран | Так |
| Серія | Samsung Galaxy Watch8 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS |
| Скло | Sapphire |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | Вібрація, Звуковий сигнал, Світлове сповіщення |
| Сумісність з ОС | Android |
| Тип | унісекс |
| Тип екрану | кольоровий |
| Тип зарядки | магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | Super AMOLED |
| Товщина корпусу | 8.6 мм |
| Тонометр | Так |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | Батарея: 325 mAh; Час роботи: До 30 годин (*ввімкнений режим AOD) |
| Ширина корпусу | 40.4 мм |
| Щільність пікселів | 327 ppi |
Новий відгук або коментар
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK)
Немає в наявності
Код товару: 202550
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/258x390l80mc0/83622611036129.jpg)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/336x390l80mc0/69173839331572.jpg)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/339x390l80mc0/99683395934076.jpg)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/332x390l80mc0/37279079087005.jpg)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/402x390l80mc0/91351507290686.jpg)
![Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550] Смарт годинник Samsung Galaxy Watch 8 40mm Silver (SM-L320NZSASEK) [202550]](/content/images/6/870x214l80mc0/61108307395687.jpg)