|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| SIM-карта | Ні |
|---|---|
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 495 мАгод |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.2 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Будильник | Так |
| Вага | 36.7 г |
| Вбудована пам'ять | 32 ГБ |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Виклик голосового помічника | Так |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Так |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Діагональ екрану | 1.43" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | термополіуретан |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Операційна система | Wear OS |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 466х466 |
| Розмір корпусу | 41.7 х 45.9 х 11.8 мм |
| Розмір ремінця | 140 - 210 мм |
| Серія | Xiaomi Watch 2 |
| Система навігації | GPS |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація, звуковий сигнал |
| Сумісність з ОС | iOS, Android OS |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Час роботи | до 65 год |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Xiaomi Watch 2 Black Case With Black TPU Strap (BHR8035GL)
Немає в наявності
Код товару: 617891
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний дизайн. Висока функціональність Розумний годинник Xiaomi Watch 2 в лаконічному металевому корпусі з великим чітким дисплеєм допоможе вам вести активний спосіб життя, завжди залишатися на зв’язку і стежити за своїм самопочуттям врежимі 24/7. Високоточний моніторинг насичення крові киснем і пульсу, а також відстеження фаз сну та контроль над стресом підвищують якість вашого повсякденного життя. Вбудовані спортивні режими ддуть змогу завжди залишатися у формі. Вологозахист корпусу за стандартом 5 АТМ свідчить про те, що годинник не боїться води і добре витримує занурення. Яскравий та чіткий AMOLED дисплей Вся інформація чудово читається при будь-якому освітленні завдяки збільшеній яскравості та високій щільності пікселів 460 ppi 1.43-дюймового AMOLED дисплея. Відсутність рамок збільшує площу дисплея, тому ви зможете легко прочитати повідомлення, що входить, і з одного погляду отримати повну інформацію про тренування. Xiaomi за активний спосіб життя Розумний годинник Xiaomi Watch 2 пропонує вбудовані режими тренувань на вибір з вимірюванням та контролем основних показників. На основі зібраних даних годинник допоможе оцінити ефективність тренувань та надасть інформацію у зручному для сприйняття вигляді, щоб мотивувати вас на нові досягнення. Професійний контроль основних показників Вимірюйте частоту серцевого ритму, щоб контролювати своє самопочуття. Високочутливий інфрачервоний датчик та високоточні технології обробки даних на базі штучного інтелекту роблять вимірювання в режимі реального часу. Насичення крові киснем (SpO2) – важливий показник вашого здоров’я. Годинник вимірює рівень SpO2, щоб надати вам повну картину про процеси, що відбуваються у вашому організмі. У разі виявлення відхилення ви отримаєте сповіщення та зможете своєчасно звернути увагу на проблему. Ваше чудове самопочуття під контролем Використовуючи передову технологію моніторингу сну, годинник слідкує за вашим серцебиттям під час відпочинку, і розпізнає не лише фази сну, а й якість вашого відпочинку. Представлені у зручному форматі показники допоможуть покращити нічний сон та, як наслідок, підвищити денну продуктивність. Інтелектуальна технологія стежить за рівнем стресу та пропонує дихальні вправи, щоб ви могли розслабитися та прийти в норму. Нагадування про необхідність розминки допоможе завжди залишатися у формі. Ваш персональний помічник Плануйте свій день та завжди залишайтеся на зв’язку. Годинник Xiaomi Watch 2 не дозволить вам пропустити жодного дзвінка чи повідомлення або забути про важливу подію. Годинник має функцію будильника, він допоможе швидко знайти смартфон і навіть керувати музикою на смартфоні.