|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Так |
|---|---|
| SIM-карта | Ні |
| SMS | Так |
| Ємність батареї | 486 mAh |
| Інтерфейс з'єднання | Bluetooth 5.3 |
| Акселерометр | Так |
| Барометр | Так |
| Бездротове зарядження | Ні |
| Бездротові інтерфейси | GPS, QZSS, Bluetooth 5.3, Galileo, Beidou, GLONASS, NFC |
| Будильник | Так |
| Вага | 45 г |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Виклик голосового помічника | Ні |
| Виклики | Так |
| Вміст кисню у крові | Так |
| Вібромотор | Так |
| Відтворення музики через Bluetooth | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Голосові повідомлення | Ні |
| Гіроскоп | Так |
| Дизайн | класичний |
| Для дітей | Ні |
| Додаток | Mi Fitness |
| Діагональ екрану | 1.43" |
| Захист | WR50 (5 ATM) |
| Знімний ремінець | Так |
| Колір ремінця | Black |
| Компас | Так |
| Контроль денної активності | Так |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Країна-виробник | Китай |
| Крокомір | Так |
| Лічильник биття серця | Так |
| Лічильник калорій | Так |
| Матеріал | Алюміній + сталь + силікон |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал ремінця | фторкаучук |
| Месенджери та соціальні мережі | Так |
| Модель | S4 |
| Операційна система | Hyper OS |
| Пульсометр | Так |
| Роздільна здатність екрану | 466х466 |
| Розмір корпусу | 47.3 х 47.3 х 12 мм |
| Розмір ремінця | 140 - 210 мм |
| Серія | Xiaomi Watch S4 |
| Система навігації | GPS, Beidou, Galileo, GLONASS, QZSS |
| Скло | немає даних |
| Спортивні | Так |
| Спосіб оповіщення | вібрація |
| Сумісність з ОС | Android; iOS |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Тип зарядки | Магнітний з'єднувач |
| Тип матриці | AMOLED |
| Тонометр | Ні |
| Трекінг сну | Так |
| Управління музичним плеєром | Так |
| Форма годинника | кругла |
| Функції | Пошук смартфона, вибір спортивних режимів, активація екрана при піднятті зап'ястя, прогноз погоди, моніторинг сну |
| Час роботи | До 15 днів |
Новий відгук або коментар
Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL)
Немає в наявності
Код товару: 805704
6 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Xiaomi Watch S4 пропонує персоналізований підхід до дизайну, даючи змогу змінювати стиль за допомогою вдосконаленої конструкції змінного безеля. Годинник оснащений класичною обертовою заводною головкою, яка забезпечує інтуїтивне управління. Завдяки високоякісним матеріалам і продуманому виконанню, Xiaomi Watch S4 стають не тільки стильним аксесуаром, а й функціональним гаджетом для повсякденного життя.ЧУДОВИЙ AMOLED-ДИСПЛЕЙГоловною особливістю годинника є великий 1,43-дюймовий AMOLED-дисплей з високою чіткістю зображення і плавною анімацією. Яскравість HBM досягає 1500 ніт, а пікова — 2200 ніт, що гарантує відмінну видимість навіть під прямими сонячними променями. Частота оновлення 60 Гц забезпечує плавність інтерфейсу, а новий алгоритм захисту від випадкових дотиків запобігає спрацьовуванню від крапель води.ІНТУЇТИВНЕ КЕРУВАННЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЖЕСТІВНововведенням стали кастомізовані жести, які дають змогу керувати функціями годинника, не торкаючись екрана. Клацніть пальцями, щоб відхилити виклик, зробити знімок, відкрити погоду або відключити повідомлення. Xiaomi Watch S4 роблять взаємодію з пристроями ще більш простою, зручною і природною.ПОТУЖНА БАТАРЕЯ ДЛЯ ДОВГОЇ РОБОТИXiaomi Watch S4 оснащені акумулятором, що забезпечує до 15 днів автономної роботи, що робить їх ідеальним супутником у поїздках і активних заняттях. Унікальна функція швидкого заряджання дає змогу отримати 2 дні роботи всього за 5 хвилин підзаряджання. Тепер ви можете заряджати пристрій, поки приймаєте душ або займаєтеся повсякденними справами, не турбуючись про його розряд.ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ'Я 24/7Годинник підтримує цілодобовий моніторинг серцевого ритму, рівня кисню в крові, стресу і якості сну. Високоточний сенсорний модуль у поєднанні з просунутими алгоритмами Xiaomi підвищує точність вимірювань до 98%. Нові дихальні вправи допомагають розслабитися, сконцентруватися або поліпшити сон, пропонуючи персоналізовані рекомендації для підтримання фізичного та емоційного балансу.МАКСИМАЛЬНА ТОЧНІСТЬ У СПОРТІ ТА НАВІГАЦІЇXiaomi Watch S4 підтримують понад 150 спортивних режимів, що робить їх ідеальними для різних видів активності. Вбудований двочастотний GPS-чіп GNSS (L1+L5) з підтримкою п'яти супутникових систем забезпечує точне позиціонування під час тренувань на відкритому повітрі. Незалежно від місця розташування, годинник допоможе зафіксувати ваші маршрути, відстані та динаміку активності з високою точністю.РОЗУМНА ІНТЕГРАЦІЯ З ЕКОСИСТЕМОЮ XIAOMIГодинник легко синхронізується з додатком Mi Fitness, а також підтримує популярні сервіси Strava і Suunto. З Xiaomi Watch S4 ви отримуєте доступ до управління пристроями розумного будинку через Xiaomi Smart Hub, можете віддалено робити фото, знаходити телефон і керувати налаштуваннями навушників.
![Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704] Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704]](/content/images/14/385x390l80mc0/54447775807625.jpg)
![Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704] Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704]](/content/images/14/390x390l80mc0/88541444467025.jpg)
![Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704] Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704]](/content/images/14/385x390l80mc0/30820806961155.jpg)
![Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704] Смарт-годинник Xiaomi Watch S4 Black (BHR9195GL) [805704]](/content/images/14/384x390l80mc0/40901859553538.jpg)