|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.3" |
|---|---|
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Apple A19 |
| Частота процесора, ГГц | 2x4.26 ГГц + 4x2.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Основна камера | 48+48 Мп |
| Фронтальна камера | 18 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | алюміній, скло |
| Потужність зарядки | 25 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 149.6x71.5x8 мм |
| Серія | Apple iPhone 17 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | двотоновий |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM, eSIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Білий |
| Вага | 177 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 3692 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A)
Немає в наявності
Код товару: 619527
49 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зустрічайте новий iPhone 17. Розроблений з контурними краями, тоншими рамками та міцними матеріалами, такими як Ceramic Shield 2 спереду, він виглядає — і залишається — красивим. Ви можете бачити та робити більше всього, що вам подобається, на 6.3-дюймовому дисплеї Super Retina XDR.5 А насолоджуйтесь плавнішою прокруткою та більш захопливою грою завдяки ProMotion з адаптивною частотою оновлення до 120 Гц. 18-мегапіксельна фронтальна камера Center Stage. Вона повністю змінює кадр. Нова фронтальна камера надає вам гнучкі способи кадрування фотографій і відео — і багато іншого. Торкніться, щоб розширити поле зору, і повертайте камеру з портретної на альбомну орієнтацію, не рухаючи iPhone. А коли до знімка приєднуються друзі, поле зору розширюється, тож ви можете побачити більше друзів на своїх селфі. Усі задні камери 48 МП. Еволюція роздільної здатності. iPhone 17 має основну камеру Fusion на 48 МП з телеоб’єктивом оптичної якості 2-кратного збільшення та надширококутну камеру Fusion на 48 МП з роздільною здатністю в 4 рази більшою, ніж у надширококутної камери iPhone 16. А тепер надширококутні фотографії за замовчуванням мають роздільну здатність 24 МП, що є ідеальним розміром файлу для високоякісного зберігання та обміну. Тож ви отримаєте приголомшливі знімки надвисокої роздільної здатності — зблизька чи здалеку, в приміщенні та на вулиці, за будь-яких умов — від яскравого до слабкого освітлення. А з обсягом пам’яті 256 ГБ він має вдвічі більше початкового обсягу пам’яті, ніж попередня модель. Тож ви можете знімати скільки душі завгодно — і навіть більше. Впливовий гравець. Експерт з енергетики. Чіп A19 забезпечує все, що ви робите на iPhone , включаючи функції Apple Intelligence, такі як Live Translation та Image Playground, а також ProMotion для гри в просунуті ігри AAA. А завдяки автономної роботи ви можете цілий день працювати, дивитися відео та мандрувати без жодних турбот. Якщо вам потрібна швидка підзарядка, лише 10 хвилин зарядки забезпечать вам до 8 годин відтворення відео з потужним адаптером. Усе необхідне. Все на iPhone. Найновіші моделі iPhone мають безліч переваг. Корисні функції Apple Intelligence, такі як візуальний інтелект та інструменти для письма, спрощують ваше повсякденне життя. Швидке та безпечне з’єднання завдяки Wi-Fi 7, Bluetooth 6, підключенню 5G та eSIM.
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/32280016213961.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/36055903017526.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/42296444499788.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/51704326273637.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/94842010763163.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/32304608543029.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/55830955493542.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/87912979679803.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/54864397190601.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527] Смартфон Apple iPhone 17 256GB White (MG6K4AF/A) [619527]](/content/images/5/390x390l80mc0/73038652369088.jpg)