|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.3" |
|---|---|
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Apple A19 Pro |
| Частота процесора, ГГц | 4.26 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Основна камера | 48+48+48 Мп |
| Фронтальна камера | 18 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Потужність зарядки | 40 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 150х71.9х8.75 мм |
| Серія | Apple iPhone 17 Pro |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Темно-синій |
| Вага | 204 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 3988 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A)
В наявності
Код товару: 618057
61 999 грн
Опис
Цільний корпус. Суцільна міць Представляємо iPhone 17 Pro, розроблений з нуля, щоб стати найпотужнішою моделлю серед усіх iPhone. В основі нової конструкції лежить цільний термокований алюмінієвий корпус, який забезпечує максимальну продуктивність, ємність акумулятора та довговічність. Інновації системи камер справді за межами звичного. В "телефото" використовується наша тетрапризма нового покоління та на 56% більший датчик. Завдяки фокусній відстані, еквівалентній 200 мм, зум 8х оптичної якості робить цей "телефото" найдовшим в історії iPhone — загальний діапазон оптичного зуму становить 16x. Таким чином, ви зможете відкрити для себе ще ширший спектр творчих можливостей і розширити охоплення своїх композицій. Фронтальна камера Center Stage 18 Мп змінює ваш досвід кадрування Нова фронтальна камера дає вам повну свободу кадрування для фото й відео — і навіть більше. Одним дотиком розширюйте кут огляду та повертайте iPhone із вертикальної орієнтації в горизонтальну без жодних зусиль. А коли до кадру приєднуються друзі, камера сама розширює кут огляду, щоб у селфі помістилися всі. Від домашніх роликів до голівудських кадрів — iPhone 17 Pro впорається з будь-яким викликом. Більше професійних функцій — удосконалена стабілізація, кінематографічні характеристики та сумісність із професійними робочими процесами. iPhone 17 Pro робить потужні інструменти для зйомки відео доступними. Нові виміри потужності Хоч би яка була робота, з ресурсомісткою графікою або величезними медіафайлами, iPhone 17 Pro забезпечує блискавичну продуктивність завдяки передовій технології охолодження. Зварена лазером парова камера, розроблена Apple, у поєднанні з алюмінієвим цільним корпусом ефективно відводить тепло від чипа A19 Pro, забезпечуючи ще кращу стабільну продуктивність. Цей прорив у терморегулюванні став ключем до створення найпотужнішої моделі iPhone.
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057] Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057]](/content/images/50/390x390l80mc0/37159145237147.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057] Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057]](/content/images/50/390x390l80mc0/31838350867729.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057] Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057]](/content/images/50/390x390l80mc0/32363794492240.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057] Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057]](/content/images/50/390x390l80mc0/66835708302709.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057] Смартфон Apple iPhone 17 Pro 256GB Deep Blue (MG8J4AF/A) [618057]](/content/images/50/390x390l80mc0/22168965750716.jpg)