|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.9" |
|---|---|
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Об'єм оперативної пам'яті | 12 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Apple A19 Pro |
| Частота процесора, ГГц | 4.26 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Основна камера | 48+48+48 Мп |
| Фронтальна камера | 18 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Так |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 6 |
| Кількість SIM-карт | 1 SIM + eSIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | алюміній |
| Потужність зарядки | 40 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 163.4х78х8.75 мм |
| Серія | Apple iPhone 17 Pro Max |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Galileo, QZSS, BeiDou, NavIC |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Ні |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Стандарти зв'язку | 5G |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Синій |
| Вага | 231 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 4823 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Так |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | без підтримки SD-карти |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Так |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A)
Немає в наявності
Код товару: 619677
72 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Цільний корпус. Суцільна міць Представляємо iPhone 17 Pro Max, розроблений з нуля, щоб стати найпотужнішою моделлю серед усіх iPhone. В основі нової конструкції лежить цільний термокований алюмінієвий корпус, який забезпечує максимальну продуктивність, ємність акумулятора та довговічність. Інновації системи камер справді за межами звичного. В "телефото" використовується наша тетрапризма нового покоління та на 56% більший датчик. Завдяки фокусній відстані, еквівалентній 200 мм, зум 8х оптичної якості робить цей "телефото" найдовшим в історії iPhone — загальний діапазон оптичного зуму становить 16x. Таким чином, ви зможете відкрити для себе ще ширший спектр творчих можливостей і розширити охоплення своїх композицій. Фронтальна камера Center Stage 18 Мп змінює ваш досвід кадрування Нова фронтальна камера дає вам повну свободу кадрування для фото й відео — і навіть більше. Одним дотиком розширюйте кут огляду та повертайте iPhone із вертикальної орієнтації в горизонтальну без жодних зусиль. А коли до кадру приєднуються друзі, камера сама розширює кут огляду, щоб у селфі помістилися всі. Від домашніх роликів до голівудських кадрів — iPhone 17 Pro Max впорається з будь-яким викликом. Більше професійних функцій — удосконалена стабілізація, кінематографічні характеристики та сумісність із професійними робочими процесами. iPhone 17 Pro Max робить потужні інструменти для зйомки відео доступними. Нові виміри потужності Хоч би яка була робота, з ресурсомісткою графікою або величезними медіафайлами, iPhone 17 Pro Max забезпечує блискавичну продуктивність завдяки передовій технології охолодження. Зварена лазером парова камера, розроблена Apple, у поєднанні з алюмінієвим цільним корпусом ефективно відводить тепло від чипа A19 Pro, забезпечуючи ще кращу стабільну продуктивність. Цей прорив у терморегулюванні став ключем до створення найпотужнішої моделі iPhone. Робота від акумулятора, це рекорд Нова внутрішня конструкція забезпечує значно більше простору для акумулятора, завдяки чому iPhone 17 Pro Max має найкращий час роботи від акумулятора серед усіх iPhone і працює до трьох годин довше на одному заряді порівняно з iPhone 15 Pro Max. Від тривалого відтворення відео до роботи понаднормово — він готовий до всього.
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677] Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677]](/content/images/38/390x390l80mc0/73563206762481.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677] Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677]](/content/images/38/390x390l80mc0/54068987345789.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677] Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677]](/content/images/38/390x390l80mc0/73635229549355.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677] Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677]](/content/images/38/390x390l80mc0/76721212576239.jpg)
![Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677] Смартфон Apple iPhone 17 Pro Max 256GB Deep Blue (MFYP4AF/A) [619677]](/content/images/38/390x390l80mc0/39640959502293.jpg)