|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 13 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 3 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Ні |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 174.7х81.5х13.5 мм |
| Серія | Blackview BV4800 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Чорний |
| Вага | 285 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5180 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875)
Немає в наявності
Код товару: 619116
4 880 грн
5 124 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міцний захищений смартфон Blackview BV4800 - чудовий вибір для активних людей. Беріть його з собою в туристичні походи, на риболовлю, наукові експедиції, будівельні майданчики, виробництво чи склади – цей гаджет створений для використання в складних експлуатаційних умовах. Смартфон відповідає військовому стандарту MIL-STD-810, а отже є стійким до ударів, падінь з висоти до 1,5 м та впливу низьких температур. Рівень захисту від пилу і вологи IP68/IP69K означає, що смартфон повністю захищений від потрапляння пилу та витримує занурення у воду на глибину до 1 метра на 30 хвилин. HD+ екран відтворює яскраве та чітке реалістичне зображення. Надійний 4-ядерний процесор MediaTek Helio А22 забезпечує високу продуктивність при низькому енергоспоживанні. Смартфон Blackview BV4800 оснащений вбудованими 13 МП основною та 5 МП фронтальною камерами та потужним динаміком, який відтворює чистий та виразний звук. Спілкуйтесь он-лайн та записуйте плавне потокове відео, фіксуйте та зберігайте незабутні моменти свого життя. Основна камера смартфона підтримує технологію оптимізації зображень ArcSoft®. Вона допоможе провести приголомшливу портретну зйомку з розмитим фоном та виглядати прекрасно на всіх фотографіях, зроблених у режимі Beauty. Знімайте чудові пейзажі у панорамному режимі, отримуйте барвисті фотографії у режимі HDR, розглядайте найдрібніші деталі на чітких зображеннях у нічному режимі. Із швидкою оперативною пам’яттю об’ємом 3 ГБ, яку можна збільшити до 6 ГБ, ви зможете плавно гортати сторінки та швидко перемикатись між додатками. 64 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних ігор, програм, відео, фотографій, музики та інших файлів. Збільшуйте додатково сховище до 1 ТБ, використовуючи TF карту. Розділяйте своє особисте та професійне життя – смартфон підтримує підключення 4G на двох SIM-картах. Вбудований NFC модуль дозволяє одним дотиком здійснювати безпечні безконтактні платежі, користуватись громадським транспортом, обмінюватись цифровим контентом та підключати електронні пристрої. Смартфон Blackview BV4800 відміно працює з різними навігаційними системами - GPS, Glonass, Galileo та Beidou. Він допоможе визначитись із оптимальним напрямком руху, коли ви перебуваєте в дорозі. Адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 13 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить смартфон простим та зручним у користуванні. Акумулятор ємністю 5180 мA/год забезпечить тривалу автономну роботу смартфона.
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/56412553641803.jpg)
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/48484133713213.jpg)
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/57078926805891.jpg)
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/31117053056143.jpg)
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/78687295726865.jpg)
![Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116] Смартфон Blackview BV4800 3/64GB Dual Sim Black (6931548314875) [619116]](/content/images/21/390x390l80mc0/30125039884579.jpg)