|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.1" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1560 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Операційна система | Android 12 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 32 ГБ |
| Процесор | MediaTek Helio A22 |
| Частота процесора, ГГц | 2.0 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 4 |
| Основна камера | 13+2 Мп |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 2 |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 161.6x77.9x13.7 мм |
| Серія | Blackview BV5200 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Ні |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP68 |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний, зелений |
| Вага | 268 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5180 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Так |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 1 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Так |
Новий відгук або коментар
Смартфон Blackview (BV5200 4/32GB Green)
Немає в наявності
Код товару: 600281
4 653 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Зовнішній вигляд Смартфон дуже тонкий і зручний – всього 13.65 мм товщина та 268 гр вага! Використовувати такий смартфон легко зможе навіть підліток, причому однією рукою. На чорному корпусі є зелені вставки, які виділяють смартфон і виглядає це доречно. Позаду є камери та спалах, спереду камера по центру, але усередині краплеподібного вирізу на дисплеї. Загалом нічого незвичайного, але при цьому роз’єм для зарядки тут закритий заглушкою, адже смартфон реально може близько 1 години пролежати на глибині до 1.5 метрів під водою! Залізо Смартфон Blackview BV5200 (4+32Gb, АКБ 5180 мАг) Green – модельний ряд 2022 року, тому встановили сюди операційну систему Android 12. Швидкість роботи непогана, навіть з урахуванням досить простого 4-ядерного процесора Helio A22. Смартфон може порадувати 4 Гб оперативної пам’яті, завдяки якій немає ні підвисань, ні будь-яких інших недоліків, пов’язаних з роботою пристрою. Вбудованої ж пам’яті всього 32 Гб, тому якщо потрібно - можна встановити карту пам’яті об’ємом до 256 Гб. Так як дана модель досить тонка, акумулятор всередині встановлено відповідний – 5180 мАг. Дисплей А ось зображення передаватиметься на дисплей діагоналлю 6.088 Дм. IPS матриця з роздільною здатністю HD+ це стандарт у бюджетному ціновому сегменті. Тут високий рівень яскравості підсвічування і захист від ударів, добре продумані рамки навколо дисплея і борти, що злегка виступають. Невелика вставка для фронтальної камери не забирає Вашої уваги, вона виглядає органічно та продумано – жодних питань під час використання не буде. Камера Основна камера з роздільною здатністю 13 Мп отримала оптимізацію від компанії Arcsoft і що це дало на практиці? Камера, будучи досить простою, може знімати так чітко, як смартфони вартістю вдвічі дорожче. Відео у роздільній здатності FullHD так само смартфон знімає непогано, немає жодних проблем із кольоропередачею та експозицією. Фронтальний модуль на 5 Мп для селфі підійде дуже добре, особливо, якщо Ви не вимогливий користувач.