|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−15%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | немає даних |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 172.7x80x10.7 мм |
| Серія | Doogee Blade 10 Pro |
| Система навігації | GPS, A-GPS |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Чорний, червоний |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5150 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red)
Немає в наявності
Код товару: 600033
6 818 грн
7 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Пластиковий корпус з елементами гуми досить добре захищений від ударів та води, стандарт захисту заявлений IP69K. Товщина корпусу складає 10.7 мм, і якщо вдуматися в ці цифри, виходить, що це один із найтонших захищених смартфонів у світі! Та й вага його складає всього 240 гр, що дозволить без проблем користуватися смартфоном довгий час, в кишені він також відчуватиметься не набагато більше, ніж звичайні смартфони. Працює Doogee Blade 10 Pro на Android 14, і враховуючи бюджетність даної моделі – з процесором Unisoc T606 Ви точно зможете багато чого. Він 8-ядерний, з ним у парі встановлено 6 Гб оперативної пам’яті, тож вистачає цього навіть для ігор, тільки не надто потужних у плані графіки. 256 Гб постійної пам’яті в бюджетному смартфоні – так само виглядає круто. Акумулятор смартфон отримав ємністю 5150 мАг, автономна робота протягом доби точно забезпечена. Є і модуль NFC, щоб Ви могли розплачуватися за свої покупки за допомогою смартфона. Розмір IPS матриці по діагоналі становить 6.56 Дм, а роздільна здатність 720х1612 пікселів. Знімає Doogee Blade 10 Pro на 50-Мп камеру, яка програмно досить добре опрацьована. Знімки не топові за якістю, це зрозуміло, але у своєму класі вони справді стали кращими, ніж було в минулих моделях. Фронтальна камера для селфі та відео зв’язку отримала роздільну здатність 8 Мп, і цього достатньо для будь-яких практично завдань. Doogee Blade 10 Pro – простий, доступний смартфон, який не має жодних фішок або наворотів. Тут все просто: ця модель дозволить Вам працювати, грати в ігри, дивитися відео і при цьому не відчувати смартфон у кишені.
![Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033] Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033]](/content/images/7/390x390l80mc0/37042475014194.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033] Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033]](/content/images/7/390x390l80mc0/41772181494964.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033] Смартфон (Doogee Blade 10 Pro 6/256GB Black/Red) [600033]](/content/images/7/390x390l80mc0/93333492227226.jpg)