|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−21%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 16+8+0.3 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 3 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 172.7x80x10.7 мм |
| Серія | Doogee Blade10 |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Чорний, червоний |
| Вага | 240 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 5150 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Ні |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red)
Немає в наявності
Код товару: 600077
5 293 грн
6 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Представляємо DOOGEE Blade 10 – смартфон, що поєднує найтонший корпус та потужну витривалість, не поступаючись жодній з цих характеристик. З товщиною найтоншої частини всього 10,7 мм, це найтонший надійний телефон на ринку, створений для тих, хто цінує елегантний дизайн та міцність. Цей пристрій виготовлений із високоміцного кевларового матеріалу, що надає йому легкості та міцності. Задня кришка з камуфляжним покриттям надає стильного вигляду та забезпечує додаткову стійкість до зносу. Сертифікований за стандартами IP68, IP69K та MIL-STD-810H, DOOGEE Blade 10 готовий до найекстремальніших умов, які ви можете зустріти. 6,56-дюймовий дисплей з роздільною здатністю HD+ та частотою оновлення 90 Гц забезпечує плавне відображення контенту, а технологія TDDI надає яскравості та чіткості зображення. Потужний процесор Unisoc T606 із тактовою частотою 1,6 ГГц у парі з відеочіпом ARM Mali-G57 забезпечує плавну продуктивність та швидке виконання завдань. Завдяки до 9 ГБ (4 ГБ + 5 ГБ віртуальної) оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої пам’яті, смартфон готовий до багатозадачності та зберігання великої кількості даних. Смартфон оснащений 16 МП основною камерою, що підтримує функції EIS Anti-Shake для стабілізації відео, UltraZoom для деталізації віддалених об’єктів і Super Night Mode для неперевершеної якості нічних знімків. Передня камера DOOGEE Blade 10 має роздільну здатність 8 МП, що забезпечує достатню якість для відеозв’язку та зйомки селфі. Ви зможете з легкістю спілкуватися в інтернеті та робити яскраві та чіткі автопортрети, які відповідатимуть усім вашим вимогам. Акумулятор DOOGEE Blade 10 має ємність 5150 мАг, що забезпечує дуже тривалий час автономної роботи. Ви зможете використовувати смартфон протягом усього дня без необхідності частих підзарядок, що надає вам свободи та впевненості в надійності пристрою.
![Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077] Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077]](/content/images/45/390x390l80mc0/91338267224578.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077] Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077]](/content/images/45/390x390l80mc0/36150991915934.jpg)
![Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077] Смартфон (Doogee Blade10 4/128GB Black/Red) [600077]](/content/images/45/390x390l80mc0/86394338725301.jpg)