|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−17%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 14 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T606 |
| Частота процесора, ГГц | 1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 50 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 172.7x80x15.8 мм |
| Серія | Doogee Blade10 Max |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Ні |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 326 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 10300 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон (Doogee Blade10 Max 8/256GB Platinum Silver)
Немає в наявності
Код товару: 600085
7 999 грн
9 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Blade10 Max – висококласний смартфон із незвичайним дизайном. Зовнішній вигляд каже, що смартфон міцний, і виробники підтверджують міжнародними стандартами IP68/IP69K/MIL-STD-810H, що робить його повністю водо- та пиленепроникним, а також стійким від падінь з висоти 2 метри. Можна дійти невтішного висновку, що він придатний до роботи на польових умовах. Приголомшливий екран! Дисплей-IPS з діагоналлю 6,56 дюйма подарує вам повне занурення у світ яскравих фарб, що робить перегляд фільмів, відео насиченим та цікавим. Частота оновлення екрана в 90 Гц забезпечить плавну роботу зі швидким відгуком, що для геймінгу дуже примітно. Присутність заднього дисплея діагоналлю 1,52 дюйма робить Doogee Blade10 Max унікальнішим завдяки підтримці різних стилів. Сучасні властивості! Процесор Unisoc Tiger T606 – середній чіпсет у світі продуктивності та потужності, але і його буде достатньо для виконання повсякденних завдань. Оперативна пам’ять 8+12 Гб – якісний варіант для багатозадачної роботи. 256 Гб постійної пам’яті вистачатиме для звичайного зберігання фотографій, музики та інших файлів. Популярна на сьогоднішній день операційна система Android 14, встановлена на даному пристрої, забезпечує доступ до нових програм. Пейзажна якість! Основна камера на 50-мегапікселів дивує високою якістю знімків із чудовою передачею природних кольорів та тіней. Фронтальна камера на 8-мегапіксель забезпечує гідну якість селфі, які відмінно підійдуть для популярних соціальних мереж. Технологічна батарея! Акумулятор ємністю 10 300 мАч забезпечить вам тривалу насолоду з цим девайсом, а також варто врахувати, що за цю якість відповідає наноплівкова технологія. Виробники заявляють, що гаджет здатний працювати в режимі очікування близько 475 годин, а це майже 2 тижні – приголомшливий показник.
![Смартфон (Doogee Blade10 Max 8/256GB Platinum Silver) [600085] Смартфон (Doogee Blade10 Max 8/256GB Platinum Silver) [600085]](/content/images/1/390x390l80mc0/71886023727569.jpg)