|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−18%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Діагональ екрана | 6.56" |
|---|---|
| Роздільна здатність екрана | 720x1612 |
| Тип матриці | IPS |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Операційна система | Android 15 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Процесор | Unisoc T7250 |
| Частота процесора, ГГц | 2x1.8 ГГц + 6x1.6 ГГц |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Основна камера | 64 Мп |
| Фронтальна камера | 8 Мп |
| NFC | Так |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість основних камер | 1 |
| Матеріал корпусу | метал, пластик |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм для навушників | USB Type-C |
| Роз'єм для підключення до ПК | USB Type-C |
| Розмір | 172.7x80x10.7 мм |
| Серія | Doogee Blade10 Ultra Energy |
| Система навігації | GPS, GLONASS, Beidou, Galileo |
| Сканер обличчя | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Спалах основної камери | є |
| Стандарти Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Степені захисту | IP69K |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Швидка зарядка | Так |
| Колір | Чорний |
| Вага | 295 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Ємність акумулятора, мАг | 6150 мА/г |
| Безрамковий дисплей | Ні |
| Комбінований слот | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність навушників | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла / стилуса | немає |
| Підтримка SD/TF-карти | до 2 ТБ |
| Сканер відбитків пальців на екрані | Ні |
| Сканер відбитків пальців на корпусі | Так |
| Сканер сітківки ока | Ні |
| Фронтальний спалах | Ні |
Новий відгук або коментар
Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black)
Немає в наявності
Код товару: 613112
8 243 грн
9 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Doogee Blade10 Ultra Energy створений для тих, кому потрібна ще більша автономність і вища продуктивність. Завдяки розширеній батареї смартфон працює довше, ніж версія Pro Energy, що особливо важливо для користувачів, які багато часу проводять поза домом чи офісом. Модель отримала 8 ГБ оперативної пам’яті, що забезпечує плавну роботу навіть у режимі багатозадачності, а також 256 ГБ сховища для зберігання великої кількості файлів. Потужне «залізо» поєднується з характерною для серії витривалістю: корпус сертифікований за IP68/IP69K та MIL-STD-810H. Blade10 Ultra Energy — це смартфон для тих, хто хоче більше простору, більше витривалості й більше продуктивності без компромісів.
![Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112] Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112]](/content/images/6/185x390l80mc0/30236141163056.jpg)
![Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112] Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112]](/content/images/6/185x390l80mc0/51953571782368.jpg)
![Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112] Смартфон Doogee (Blade10 Ultra Energy 8/256GB Black) [613112]](/content/images/6/390x390l80mc0/48392688854340.jpg)